Aksiyon

Call to Arms Full indir Tek Link PC Oyunu

Hemen İndir

Call to Arms Full indir Tek Link PC Oyunu

Call to Arms Full indir Tek Link PC Oyunu Ücretsiz sürümde gördükleriniz hoşunuza gitti mi? Şimdi her şey daha iyi hale geliyor! Arkadaşlarınızla işbirliğine dayalı harekatı deneyimleyin, kullanıcı tarafından oluşturulan içeriği oynayın, düzenleyicide özel savaşlarda savaşın ve oyununuzu sıfırdan değiştirin. Tek oyunculu ve çok oyunculu deneyiminizi artırmak için sonsuz olasılık var. Zaman sınırlı mı? Endişelenmeyin, temel fraksiyonlarınızın kilidi hemen açılır ve ekstra öğeler ordunuzu özelleştirmeyi daha da eğlenceli hale getirir!

Call to Arms, gerçek zamanlı strateji ve 3. kişi ile 1. kişi kontrollerinin yenilikçi bir karışımını sunar. Modern savaş zamanında geçen oyun, gerçekçi modellenmiş araçlar ve ağır silahların yanı sıra düzinelerce ateşli silah ve özelleştirme sunuyor. 3. veya 1. şahıs aksiyon modunda birliklerinize zafere komut verin veya tek başınıza savaşın.

Yoğun görevler sırasında kırsal alanları, fabrikaları, tren istasyonlarını ve kasabaları fethedin ve ortamı kendi yararınıza kullanın. Kapak her yerdedir ve neredeyse her şey yok edilebilir. Steamworks tarafından desteklenen heyecan verici, ancak rekabetçi çevrimiçi savaşta sizi görülmemiş sayıda zorluk bekliyor!

Birkaç düzine birimi kontrol edin ve mangalarınızı siper alın, düşmanlarınızı kuşatın ve bir sonraki ana hedefe ilerlerken müttefiklerinizi destekleyin. Çamurları dikin, FOB’leri güçlendirin veya harç pozisyonları ayarlayın. Call to Arms’ın RTS modunda seçebileceğiniz sonsuz sayıda seçenek vardır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı