Aksiyon

Call of Duty 3 Full indir Tek Link PC Oyunu

Hemen İndir

Call of Duty 3 Full indir Tek Link PC Oyunu

Call of Duty 3 Full indir Tek Link PC Oyunu Call of Duty® , II.Dünya Savaşı’nın destansı savaş alanı anlarının cesur gerçekçiliğini ve sinematik yoğunluğunu, modern tarihin akışını şekillendirmeye birlikte yardımcı olan ülkelerden yurttaş askerlerin ve isimsiz kahramanların gözünden sunuyor.

Ateşi örten ve yaralıları güvenli bir yere çeken iyi eğitimli bir ekibin parçası olarak savaşın kaosunda oynayın. Otantik manga hareketleri ve taktiklerine ek olarak, her askerin farklı kişiliği ve eğitimi savaş alanında ortaya çıkıyor.

Savaşı tek başına hiçbir asker veya millet kazanmadı. Call of Duty® ilk kezsavaşı Amerikan, İngiliz ve Rus askerlerinin gözünden birçok açıdan yakalar. Birbiriyle bağlantılı 4 tarihi seferi kapsayan 24 görev boyunca savaşın. Sabotaj ve topyekün saldırıdan gizlilik, araç savaşı ve kurtarmaya kadar çeşitli görev hedeflerini üstlenin. Otantik silahlar, yerler, araçlar ve savaş sesleri, sizi şimdiye kadarki en yoğun II.Dünya Savaşı deneyimine çekerek gerçekçiliğe katkıda bulunur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı