Aksiyon

Burden Full indir Tek Link PC Oyunu Türkçe Yama

Hemen İndir

Burden Full indir Tek Link PC Oyunu Türkçe Yama

Burden Full indir Tek Link PC Oyunu Türkçe Yama En sevilen gizemli kıyamet sonrası evrenlere dayanan oyun Burden, sizi tam da keşfedilmemiş ve keşfedilmemiş, tehlikeli ve heyecan verici bu tür dünyalardan birinin tam merkezine atacak.

Burden’de yaşanan her gün sadece herhangi bir sonuca götüren bir macera değil, aynı zamanda kadere meydan okuyan sizsiniz. Kendinizi avla zenginleştirmekten ve gizemli eserleri bulmaktan, bu ezici dünyada varlığınızı zorlaştıracak ömür boyu sürecek bir travmaya kadar her şeyle yüzleşeceksiniz. Ters RPG sistemini göreceksiniz. Hastalıklara kapılıyorsunuz, onlara alışmaya çalışıyorsunuz ve bu kusurlarla hayatta kalmayı öğreniyorsunuz. Zayıf kemikler veya mesane, kan basıncı veya nefes darlığı. Mücadelenizi seçin.

Su kuyusu olan tek kişi sensin. Üssü kaybederseniz, hayatta kalmak birçok kez daha zor hale gelir. Su varsa, ihtiyacı olanlar da olacaktır. Birisi değiş tokuş edecek, ancak birisi bunu talep ederek zorla yapmayacak. Kendinizi davetsiz misafirlerden korumak için duvarlar ve tuzaklar inşa edin ve onları biraz dinamitle de havaya uçurabileceğinizi unutmayın. Kum, fraksiyonlar ve sıra dışı kıyamet sonrası fauna dünyasına dalın. Arayın ve keşfedin, silahlar oluşturun, yaşam ve kaynaklar için savaşın. Çok çeşitli yakın dövüş silahları bu konuda size yardımcı olacaktır. Ve bir silah bulursan, çok şanslısın.

Gerçeklik acımasızdır ve Burden’de onu başka hiçbir şeye benzemeyeceksiniz. Üsse oturmak istemiyor musun? Maceraları arayın. Hiçbir yere gitmek istemiyor musun? Maceralar seni bulacak. Oyun, herhangi bir oyun stilinin oyun etkinlikleriyle ödüllendirileceği şekilde inşa edilmiştir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı