Macera

Brutal Legend indir Full Tek Link – PC Oyunu

Hemen İndir

Brutal Legend indir Full Tek Link - PC Oyunu

Brutal Legend indir Full Tek Link – PC Oyunu Brütal Legend, içgüdüsel aksiyon savaşını açık dünya özgürlüğü ile birleştiren bir aksiyon-macera oyunudur. Yüzüklerin Efendisi ve Spinal Tap arasında bir evrende geçen bu, aksiyon / sürüş türüne yeni bir bakış, bu durumda taklit cover grupları, insanlığı köleleştirmeye niyetli iblisler ve Heavy metal ezgileriyle dolu. Komedyen, aktör ve müzisyenin yeteneklerini, süper roadie Eddie Riggs’i Jack Black’in yanı sıra metal müzikteki en büyük isimlerden bazılarının minyatürlerini içeren, canavarın göbeğinde oyuncular tarafından kaçırılmaması gereken çılgın bir yolculuk ve Hem metal kafalar.

Brütal Legend’in PC sürümünde ücretsiz bir bonus olarak hem Hammer of Infinite Fate hem de Tears of the Hextadon çok oyunculu harita paketleri dahildir.

Hikaye
Brütal Legend’in canlı ve çılgınca yaratıcı dünyası, krom, deri, rocker hatunlar, epik müzik, ateş püskürten / mermi takan canavarlar, gitar amfilerinden yapılmış dağlar ve daha fazlasıyla hayata geçiriliyor. Destansı grup savaşlarında rock gücünü yöneten Eddie’yi balta, gitar ve yardakçılarıyla destansı bir yıkım turuna çıkarken takip edin. Yüzünüzü eritip temizleyerek eritecek olan daha hafif titreşimli harikadır.

Savaş
Brütal Legend’in dövüşü, klasik aksiyon slasher ve gerçek zamanlı strateji mekaniğinin birleşimidir. Yakın dövüş ve menzilli dövüş, çift taraflı broadaxe ve iblis öldürücü, piroteknik yaratan gitarınızdan geliyor. Bu 1-2 yumruğu, nesneleri çağırabilen, takım arkadaşlarınızı güçlendirebilen veya rakiplerinizi sakatlayabilen bir gitar solo tamircisine ekleyin ve zorlu için eğlenceli ve sıradan kişiler için erişilebilir, derin, tatmin edici bir temel oyun savaş döngüsüne sahip olun. Üstelik oyuncular, metal kafalı lejyonları yöneterek Brütal Victory’ye göndererek ve savaşa asker göndererek Roadie’den Rock God’a yolculuk yapacaklar.

Akışlı Bir Açık Dünya
Brütal Legend, sanat tarzı şimdiye kadar yaratılmış en ikonik ve komik radikal metal albüm kapaklarından bazılarından esinlenen, tamamen akışkan bir açık dünyada size yürüme, araba kullanma veya uçma özgürlüğü verir. Brütal Legend’in güzel evrenindeki her manzara, bir Frank Frazetta tablosundan çekilmiş gibi görünüyor.

Cameo ve Ses Yeteneğiyle Dolu
Brütal Legend, Lemmy Kilmister, Rob Halford, Lita Ford ve daha pek çoğu gibi metal tanrılarının minyatürleriyle doludur. Metal müziğin her çağından bir MASSIVE metal müziği var: 1970’lerin klasik metalinden 1980’lerin saç metaline, 1990’ların metalinin daha korkunç kuzenlerine. Ve elbette, Jack Black, Eddie the Roadie olarak metale en büyük saygıyı, grubu Tenacious D’nin ve School of Rock ve High Fidelity gibi önceki filmlerinin çalışmalarından devam ettiriyor.

Çok Oyunculu Kargaşa
4v4 “çarpışma” çok oyunculu, stratejik bir birim kontrol teknisyeniyle aksiyon savaşını birleştirir. Oyundaki gruplardan birinin lideri olarak oyuncu, ordularını kupanın hayatta kalmak olduğu bir Gruplar Savaşı’nda yönetecek. Brütal Legend’in çok oyunculu modu çevrimiçi olarak etkinleştirilmiştir, böylece arkadaşlarınızı çevrimiçi olarak fethedebilirsiniz (çevrimiçi oyun için geniş bant bağlantısı gerekir).

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı