Aksiyon

Brothers in Arms: Hell’s Highway indir – Full PC Oyunu

Hemen İndir

Brothers in Arms: Hell’s Highway indir Silah Arkadaşlığı Cehennem Otoyolu, eleştirmenlerden oluşan kadroya dayalı WWII atıcısını muhteşem grafikler ve sesler, yeni modern oyun özellikleri ve tamamen yeniden tasarlanmış çevrimiçi bileşenle yeni nesil oyunlara getiriyor. Franchise’ın ilgi çekici hikayesini, rakipsiz özgünlüğünü ve yoğun takım temelli aksiyonunu sunan Brothers in Arms Hell’s Highway, sizi II.

Brothers in Arms: Hell’s Highway indir oyunu, silah Arkadaşları Kardeşler Cehennem Otoyolu – yeni nesil: Klasik otantik, manga temelli savaş serisi, benzersiz grafik ve özellikler sunarak yeni nesil donanımda patlar.
Yeni hikaye, yeni ortam: Matt Baker, Joe Hartsock ve Operasyon Pazar Bahçesi’ndeki 101. Hava İndirme Bölümü’nün geri kalanına katılın ve şöhretli Cehennem Otoyolunu savaşa hızlı bir şekilde son vermek için cüretkar bir teklifle açın.
Kayıtlı bir adamın hayatını yaşayın: Genel merkezden sipariş alın, devriyeye gidin, düşmanı tespit edin ve yıkıcı bir pusu kurun. İlk defa, düşmanı sizi bulmadan önce bulmak zorluğun bir parçası.

Brothers in Arms: Hell's Highway indir - Full PC Oyunu

Brothers in Arms: Hell’s Highway indir – Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows  XP SP3 / Vista SP1 ve üstü

İşlemci: 2.6 GHz Dual Core veya daha iyisi

Ram: 2 gb bellek / Sürüm: 9.0c

Sabit Disk alanı: 8 gb

Ekran Kartı: 9.0c ses kartıyla uyumlu 128 mb

Brothers in Arms: Hell’s Highway indir

Yukarıdaki linkten Brothers in Arms: Hell’s Highway indirebilirsiniz. 

Brothers in Arms: Hell’s Highway indir linkinde bir problem farsa lütfen yorum kısmından bize bilgi veriniz. Link en kısa zamanda düzeltilecektir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı