Overclock

Bitsum CPUBalance Pro indir

Hemen İndir

Bitsum CPUBalance Pro Full indir CPUBalance, Bitsum’un ünlü ProBalance algoritmasını içeren gerçek zamanlı CPU optimizasyon yazılımıdır . Bu kanıtlanabilir teknoloji, yüksek CPU yükleri sırasında sistem yanıt hızının korunmasına yardımcı olur. Mükemmel ayarlanmış bir PC’nize ve iyi davrandığınız uygulamalara sahip olsanız bile, ProBalance algoritmamız sizi en kötü senaryoda sabit sıfırlamadan kurtarabilir.

Geliştirilen aynı adamlar tarafından yapılmıştır Süreç Kement , CPUBalance sistemin yanıt süresini iyileştirmek için, izlemek ve işlemci hogging kaçan süreçleri önlemek için şirketin ProBalance teknolojisini kullanan bir hafif bir araçtır. Bu uygulama tek başına veya Process Lasso ile birlikte çalışarak mevcut ProBalance özelliğini geliştirebilir.

Zor olmaması gereken hızlı bir kurulumun ardından, dikkatinizi çekmemesine rağmen CPUBalance başlangıçta sisteme entegre olur. Ayrıca, bilgisayarınızı her açtığınızda otomatik olarak çalışacak şekilde Windows autstart sırasına kendini ekler.

İşe alındığı anda, yardımcı program, başlatma zamanı ve işlem önceliği değişikliği gibi etkinliklerini not ederek çalışan süreçlerinizi izlemeye başlar. Tepsi simgesine tıklamak, kısıtlama sayısına göre sıralanmış tüm işlemlerin bir listesini görüntüleyebileceğiniz ana pencereyi açar.
Bitsum CPUBalance Pro indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı