Antivirüs

BitDefender Antivirus Plus

Hemen İndir

BitDefender Antivirus Plus 2015 indir, Bitdefender’ın en son sürümü, yıllık sürüm kimliğini barındırır ve 2013 sürümünü AV kalabalığı arasında bu kadar rekabetçi yapan aynı güvenlik hileleri ve tweaks’i geri getirir. Norton ve AVG gibi diğer rakiplerin de takip ettiği gibi MyBitdefender gibi özellikler, çok aygıtlı koruma için artan talebi karşılamak üzere geri dönüyor.

Bitdefender’ın her bir ürün için maliyeti arttı: Antivirus Plus şimdi 49,95 dolara, Internet Security 69,95 dolara ve Toplam Güvenlik 79,95 dolara satılıyor. Internet Security, geçen yılın Total Security paketinin maliyetine koyarak en yüksek fiyat artışını 20 $ daha fazla gösteriyor. Kurulum uzun sürmedi ancak güncellemeler biraz zaman alabilir. Kurulumdan sonra, Bitdefender bir hands-off bakım yaklaşımı için varsayılan olarak otomatik pilot modunu ve otomatik oyun modunu etkinleştirecektir. Daha sonra mevcut herhangi bir enfeksiyonu kontrol etmek için bir ön sistem taraması gerçekleştirecektir.
BitDefender Antivirus Plus

Bitdefender yeni uyarlanabilir teknolojisi “Foton” adını veriyor ve güvenlik programının sisteminizin performansını öğrenip uyum sağladığını iddia ediyor. Bunu, önceden yüklediğiniz çeşitli uygulamaları ve programları izleyerek ve kötü amaçlı yazılımların kurcalanmasına karşı ne tür yapılandırmaların standart olduğunu “öğrenir”. Sonuç, tarayıcı üzerindeki yükü azaltmak ve süreleri kısaltmaktır. İlk ilk sistem taramalarımızın ortalaması yaklaşık 20 dakika idi, ancak sonraki taramalar yaklaşık iki buçuk dakika sürdü:

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı