Anti-Malware

Bitdefender Adware Removal Tool indir

Hemen İndir

Bitdefender Adware Kaldırma Aracı indir, Bilgisayarınızın reklam yazılımı ve istenmeyen bileşenler için taranmasını sağlayın ve birkaç tıklamayla araç çubuklarını veya tarayıcı eklentilerini hızla kaldırın. İnternetten indirdiğiniz bazı uygulamalar, geliştirici için ek gelir elde etmek amacıyla reklam yazılımlarıyla birlikte gelir. Genellikle, bu reklam banner’ları biçimindedir, ancak tarayıcınızın varsayılan ayarlarını değiştirmeniz veya yazarlarına gelir getiren üçüncü taraf bileşenleri yüklemeniz de önerilebilir.
Bitdefender Adware Removal Tool indir
Bitdefender Adware Kaldırma Aracı , bu tür programlardan kurtulmanıza ve bilgisayarınızı gerçekten ihtiyacınız olmayan programlardan uzak tutmanıza yardımcı olabilecek basit bir yardımcı programdır. Sezgisel arayüz ve net seçenekler sayesinde kullanımı kolaydır. Kurulum gerekmez, böylece uygulamayı başlatır başlatmaz bilgisayarınızı taramaya devam edebilirsiniz.

Bitdefender Adware Kaldırma Aracı, adware, yüklü tarayıcı araç çubukları ve eklentileri ve bilgisayarınızın çalışmasını etkileyebilecek diğer benzer bileşenleri bulmaya çalışan tüm bilgisayarı tarar. Tarama sırasında ilerleme durumunu ve istatistiksel verileri görüntüleyebilir veya bir düğmeye basarak işlemi durdurabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı