Converter

Bigasoft Audio Converter Pro indir

Hemen İndir

Bigasoft Audio Converter Pro Dönüştürücü Program indir, Profesyonel Audio Splitter ve Audio Editor, düzenleme işlevi, videoları kırpma ve kesme, fideleri bir araya getirme, filigran ekleme ve daha fazlasını sunar. MPEG, MP4, MPG, 3GP, DivX, Xvid, ASF, VOB, MKV, WMV, H.264 gibi video formatlarından ses çıkarabilir. mükemmel ses kalitesi ile. Bigasoft Audio Converter, videoları Apple iPhone 5, iPad Mini ve Yeni iPad 3 dahil olmak üzere çeşitli cihazlara dönüştürmeyi destekleyecek şekilde güncellenmiştir.

Bigasoft Audio Converter indir, MP3, WMA, M4A, AAC, AC3, WAV, OGG, AIFF, ALAC, FLAC, CAF, vb.Dahil olmak üzere neredeyse tüm formatlar arasında favori şarkıları dönüştürmek için hızlı bir yol sağlayan kullanımı kolay bir ses dönüştürme aracıdır. Dijital ses dönüştürücü, MP3 dönüştürücü, WMA dönüştürücü, M4A dönüştürücü ve benzeri olarak kullanılabilir.

Dahası, MP3 ses dönüştürücü toplu dönüşümü destekler, böylece aynı anda birden fazla dönüşümü işleyebilir ve fantastik müzik kliplerinizi duymak için başlangıç ​​noktasını ve süresini ayarlayabilirsiniz.

Ek olarak, video-ses dönüştürücü, AVI, MPEG, MP4, MPG, 3GP, DivX, Xvid, ASF, VOB, MKV, WMV, H.264 vb.Gibi tüm popüler filmlerden veya müzik videolarından hızlı müzikler çıkarabilir. mükemmel ses kalitesi ile.
Bigasoft Audio Converter Pro indir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu