Aksiyon

Beyond Senses Full indir Tek Part PC Oyunu

Hemen İndir

Beyond Senses Full indir Tek Part PC Oyunu

Beyond Senses Full indir Tek Part PC Oyunu Binlerce yazı ve kitap cadılar, hayaletler, iblisler ve şeytanın kendisiyle karşılaşmaları anlatıyor. Dünyamız karmaşık ve keşfedilmemiş. Paranormal olayları ortadan kaldırmayı amaçlayan gizli örgütler sayesinde çoğunlukla hiçbir şey fark etmiyoruz .

Beyond Senses’te, iyi bir avcı ya da kötü bir iblis rolüne gireceksiniz. Duyularımızın Ötesinde dünyayı keşfedin! Sayısız özellik, çeşitli ve unutulmaz bir oyun deneyimini garanti eder . Beyond Senses, 5 oyuncuya kadar oynanabilir!

Beyond Senses, birden fazla oyun modu sunan nadir çok oyunculu korku oyunlarından biridir! Şu anda üç oyun modu mevcuttur: HUNT , EGOIST veBANISHMENT . Her oyun modu kişisel ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir.

In HUNT , görev mübarek şarj ile dolaşıp yaratık zayıflatmak olduğunu Enerji Kristalleri ve sonradan öldürme. Kristaller ne kadar çok enerji alırsa, yaratık bir süre sonra o kadar zayıf olur. Yaratık yeterince zayıflamışsa, onu silahlarınızla öldürebilir ve cehenneme geri gönderebilirsiniz!
In egoist arkadaşlarınıza karşı yarışırlar. Amacınız mümkün olduğu kadar çok Enerji Kristalini fethetmektir. Belirli bir süre sonra en az Enerji Kristalini kim fetheden , gezgin yaratık tarafından acımasızca avlanacaktır . Oyuncu arkadaşlarınızı kısa süreliğine oyun dışı bırakmak ve bir zaman avantajı elde etmek için bir şok tabancası kullanabilirsiniz .
In sürgün tüm bulmak zorundadır lanetli öğeleri ve düzgün koyun pentagram . Başarıyla ritüel tamamlandıktan sonra, gereken cezbetmek cehenneme geri göndermek için pentagram içine dolaşıp yaratık!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı