Aksiyon

Beasts of Prey Full indir – Tek Link Türkçe Oyun

Hemen İndir

Beasts of Prey Türkçe indir Breys of Prey, yeni bir MMOFPS Sandbox Oyunu. Beasts Of Prey’de, oyunun nüfusuna bağlı olarak artan, prosedürü oluşturulmuş bir harita üzerinde tek sunuculu bir oyun dünyasında yolculuğunuza başlıyorsunuz.

Savaş bıçağınızdan başka bir şey yapmadan başlıyorsunuz ve kaynakları toplayarak, eşya işleyerek, Evler, savunma, fabrikalar gibi yapılar inşa ederek ve kaynak noktaları fethederek ve savunarak modern teknolojilere yeniden erişmeniz gerekecek. Karakollar ve şehirler inşa edebilir, onları fethedebilir veya yok edebilirsiniz. Gündeminizde ne varsa kum havuzunda nasıl oynamak istersiniz. Ancak unutmayın, bu tek bir sanal alan, tüm eylemlerinizin bir anlamı var ve yaptığınız şeyin sonuçlarıyla yüzleşmek zorundasınız.

Oyun mümkün olan her yerde oyuncu etkileşimine odaklanır. Avlayın, toplayın, savaşın, zanaat yapın, inşa edin, yok edin, fethedin, arkadaşlarınızla birlikte keşfedin. Bir imparatorluk kurun, ittifaklar kurun, değerli kaynak yerlerini savunun veya ele geçirin. Tüm hareketlerinizin bu dinamik büyüyen oyun dünyasında bir etkisi vardır, eylemleriniz önemlidir – dinozorlar tarafından saldırıya uğrayan bir oyuncuya yardımcı olabilir veya onu hedefleme uygulaması için kullanabilir, eşyalarını çalabilirsiniz.

Beasts of Prey Full indir - Tek Link Türkçe Oyun

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı