Aksiyon

Battlefield Vietnam Full Tek Link indir – PC Oyunu

Hemen İndir

Battlefield Vietnam indir Digital Illusions’ın kadro tabanlı çok oyunculu atıcı Battlefield olarak 1960’ların hepsini bizlere bıraktıkça Rolling Stones ‘Paint It Black’. Güncel trendlere uygun olarak, popüler PC serisinin son taksiti bizi Vietnam Savaşı’nın tiyatrolarına dayanan yepyeni bir savaş eylemi dozu için ormanın derinliklerine götürüyor.

Bu nedenle, oyun gerçek Battlefield tarzında devam ediyor ve hepsi bir dizi güzel ama vahşi Vietnam ortamında bir dizi yeni kampanya, silah ve komuta edilebilir araç sunuyor. Savaşın en sert savaşlarından bazıları yeniden yaratıldı ve sizi Ho Chi Minh patikasını çevreleyen ormanlardan Hue şehir sokaklarına kadar uzanan karşılaşmalara sürükledi. Beklediğiniz gibi, karşıt iki ulustan (ABD veya Kuzey Vietnam Ordusu (NVA) ve Vietcong) birlikte savaşacaksınız.

Battlefield oyunlarında her zaman olduğu gibi, oyunun kilit unsurlarından biri çok çeşitli otantik araçların kullanılmasıdır. Bu durumda, yargılamalara yeni eklenen ek, fiili çatışma boyunca ABD Ordusu için ana işgücü aracı olan ve aynı zamanda Battlefield Vietnam’da da aynı amaca hizmet eden helikopterdir. Bunun yanı sıra, T-54 tankı ve Mig-21 jet gibi Rus yapımı bir dizi aracın kontrolünü elinize alabilir ve yeni oyun özelliklerinden yararlanabilirsiniz. hareketli araçlardan ateş gibi diğer manevraları yapmanıza ve diğer araçları helikopterle havalandırmanıza izin verir.

Battlefield Vietnam Full Tek Link indir - PC Oyunu

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı