Aksiyon

Battlefield 2: Complete Collection Full indir Tek Link – PC Oyunu

Hemen İndir

Battlefield 2: Complete Collection Full indir Tek Link - PC Oyunu

Battlefield 2: Complete Collection Full indir Tek Link – PC Oyunu İşte Battlefield 2 mod Project Reality’nin yaratıcılarından bağımsız bir ticari oyun olan Squad. Bu projeden tamamen farklı olarak, bu oyun “başarı için yüksek düzeyde takım çalışması ve iletişimin çok önemli olduğu çevrimiçi, takım tabanlı, askeri temalı bir birinci şahıs nişancı oyunu”. Bekle, ‘kesin ayrılış’ mı dedim? Demek istediğim, ‘temelde aynı anlaşma, sadece Unreal Engine 4’te’ idi.

Squad’da oyuncular en fazla dokuz kişiden oluşan kadrolar oluşturacaklar – bu takımlar bir araya gelerek 50’ye kadar takımlar oluşturacaklar. Geliştiricilerin de belirttiği gibi, “Project Reality serisinde yılların deneyimine dayanan sistemler, odağı yalnızlıktan uzaklaştıracak -wolf oyuncusu ve diğer üyelerle işbirliği konusunda çok daha fazlası “.

Battlefield oyununda olduğu gibi, Squad da büyük ölçekli ortamlara sahip olacak, ancak daha çok balistik ve hasar gibi şeylerin gerçekçi simülasyonuna odaklanacak. Koordineli ekip çalışmasına ve liderliğe daha fazla odaklanan bir temel oluşturma bileşeni de var.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı