Türkçe Yama Arşivi

Batman Arkham Origins Türkçe Yama İndir

Hemen İndir

Batman Arkham Origins Türkçe Yama

Batman Arkham Origins Türkçe Yama – Batman: Arkham Origins oyununu Türkçe dile çeviren yama dosyasıdır.

Kurulum:
Batman Arkham Origins Türkçe Yama setup halindedir. Oyunun kurulu olduğu klasörü direk seçerek, kuruluma başlatabilirsiniz.

Batman Arkham Origins Türkçe Yama – Çeviri Durumu

Menü & Etkileşim : %100

Altyazı: %100

Oyun-içi Metinler : %100

Batman Arkham Origins Türkçe Yama Notlar

  • Yama STEAM sürümüne uygundur, testler orijinal oyun üzerinde gerçekleştirilmiştir.
  • Yama küfür, nükte ve yerel deyimler içerecektir.
  • Yama Türkçe karakter desteklemektedir. 
  • Yama Ana hikaye ve buna ek olarak Cold, Cold Heart isimli Hikaye DLC’sini türkçeleştirmekte, ikisi ayrı olarak paketlendiği için ikisini de indirip arka arkaya kurmanız gerekmektedir.

Batman Arkham Origins Türkçe Yama İndir

Batman Arkham Origins Türkçe Yama – Arkham Origins Anlatım

Batman Arkham Origins Türkçe Yama Kurulumu bittiyse oyun hakkında bir kaç bilgi vermeye başlayabiliriz. Arkham serisinin başını çeken bu oyun en iyi oyunlardan biri olduğunu net bir şekilde söyleyebilirim. Diğer taraftan diğer oyunlarındaki atmosferi, heyecanı, zevki, oynanışı ben pek yakalayamamışlar. Bu fikir yada görüş bizimle alakalıdır bilmiyorum yalnız diğer oyunlarında daha çok zevk aldığımı söylemeliyim. Biraz da oyundan bahsedelim;

Batman: Arkham Origins grafikleri gerçekten çok iyi. İnsanın hoşuna gitmemesi çok zor. Oyunun grafikleri oyunun atmosferiyle uyumlu olmuş. Oynanış olarak ta gayet yeterliydi benim için. Ama daha iyi olabilir miydi derseniz kesinlikle olabilirdi. Hikayesi zaten diğer Batman serilerinden daha iyi olduğunu söylemiştim. Oynarken neredeyse hiç sıkılmadığımı söylemeliyim. Oturup başına 3 – 4 saat hiç ara vermeden oynuyor insan. İngilizcesi zayıf olanlara kesinlikle Batman Arkham Origins Türkçe yama kullanmanızı tavsiye ederim.

Batman Arkham Origins Türkçe Yama İndir

Yukarıdaki linkten Batman Arkham Origins Türkçe Yama İndir işlemini başlatabilirsiniz.

Batman Arkham Origins Türkçe Yama İndir linkinde bir problem farsa lütfen yorum kısmından bize bilgi veriniz. Link en kısa zamanda düzeltilecektir.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı