Dosya Sıkıştırma

Bandizip indir

Hemen İndir

Bandizip Dosya Sıkıştırma Programı indir, Bandizip hepsi bir arada bir Zip Archiver. Zip, 7z ve Rar gibi en popüler sıkıştırma formatlarını işleyebilir. Hızlı sürükleme ve bırakma işlevleri, yüksek hızlı arşivleme ve çok çekirdekli sıkıştırma ile sıkıştırma ve çıkarma için hızlı bir Zip algoritması kullanan hem hafif hem de yıldırım hızındadır.
Bandizip indir Bandizip , kullanımı kolay bir arayüze sahip ultra hızlı dosya sıkıştırma yazılımıdır . ZIP, 7Z, TAR, ISO gibi kendi sıkıştırılmış dosyalarınızı oluşturmanıza ve RAR gibi en popüler sıkıştırılmış dosyaları ayıklamanıza olanak tanır. Bandizip, Hızlı Sürükle ve Bırak, Yüksek Hızlı Arşivleme ve Çok Çekirdekli sıkıştırma işleviyle sıkıştırma ve çıkarma için çok hızlı Zip algoritmasına sahiptir.

Bandizip Zip, ZipX, TAR, TGZ, LZH, ISO, 7Z, EXE oluşturabilir ve RAR, ACE, AES, ALZ, APK, ARJ, BH, BIN, BZ, BZ2, CAB, EGG, GZ, J2J, JAR, IMG, IPA, ISZ, LHA, LZMA, PMA, TBZ, TBZ2, TGZ, TLZ, TXZ, UDF, WAR, WIM, XPI, XZ ve Z arşiv dosyaları. Bu program Zip (zip, z01, z02, 7z.001), Zipx (zipx, zx01, zx02), 7Z (7z.001, 7z.002) ve EXE (exe, e01, e02) olarak bölünmüş sıkıştırma dosyaları oluşturabilir ) 25 MB veya 700 MB gibi belirli boyutlara kadar. Ayrıca WinRAR tarafından oluşturulan bölünmüş RAR dosyalarını (.part1.rar, .part2.rar) ayıklayabilir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı