Bakım - Temizlik

Baidu Pc Faster 4 indir

Hemen İndir

Baidu Pc Faster 4 Bilgisayar Hızlandırıcı ve Güçlendirici Program indir, PC performansını korumak için yapabileceğiniz birçok yöntem. En basit yol, artık kullanışlı olmayan dosyalardan kurtulmak ve bulut için daha az önemli olan tüm dosyaları taşımaktır. Başka bir yol da tarayıcıyı temizlemek, birleştirme yapmak ve nadiren kullanılan yazılımı kaldırmaktır.
Baidu Pc Faster 4 indir
Rahatsız etmemek için Baidu PC Faster’ı kullanabilirsiniz. Sadece birkaç dakika içinde, Windows performansını yavaşlatmak her zamanki gibi normale döner, hatta daha da hızlı. Genel olarak, yapmanız gereken sadece iki ana adım vardır, taramayı çalıştırın ve ardından tarama sonuçlarını temizleyin. Baidu PC Faster’daki Hızlı Tarama paneli, artık ihtiyacınız olmayan gereksiz dosyaları ve başlangıç ​​öğelerini arayabileceğiniz bir paneldir. Daha ayrıntılı tarama sonuçları almak için SpeedUp paneli gibi diğer panellere geçebilirsiniz.
SpeedUp paneli, bir Windows sisteminin önyüklemeyi hızlandırmak için optimize edilebilen kısımlarını aramak için kullanılır. İçindeki tarama işlemi, Hızlı Tarama’dan çok daha hızlı çalışır. Optimize edilebilecek öğeleri görüntülemeye ek olarak, tarama sonuçları tüm bu optimizasyonlarla ne kadar önyükleme hızına ulaşılabileceğini de gösterir. Deneylerimizde, tarama sonuçları optimize edilebilecek 37 öğe buldu, bu da daha sonra Windows önyüklemesini normalden 3.70 saniye daha hızlı hale getirecek.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı