Dosya Sıkıştırma

B1 Free Archiver indir

Hemen İndir

B1 Free Archiver Dosya Sıkıştırma Programı indir, B1 Free Archiver , dosyaları sıkıştırmak ve arşivlerden içerik çıkarmak için geliştirilmiş basit bir programdır. B1, ZIP, RAR, 7Z, ZIPX, CAB ve JAR gibi çeşitli formatları destekler.
B1 Free Archiver indir Hızlı kurulum prosedüründen sonra, B1 Free Archiver, iyi organize edilmiş bir düzene sahip modern bir pencere açar; burada, sıkıştırmak istediğiniz dosyaları bulmak için Explorer tabanlı klasör yapısını kullanabilirsiniz. Buna ek olarak, her klasör için ayrı bir arşiv oluşturabilir, bir arşivin bütünlüğünü test edebilir veya bozuk veya bozuk olanları onarabilir, ayrıca harici bir görüntüleyicide veya düzenleyicide dosyaları açabilirsiniz.

Ayarlar ekranında birkaç yapılandırma seçeneği vardır. Bu nedenle, kullanıcı arabirimi için farklı bir dile geçebilir, varsayılan açık eylemi oluşturabilir, dosya ilişkilendirmeleri yapabilir, gizli dosyaları gösterebilir ve B1 Free Archiver’ı Explorer bağlam menüsüne entegre edebilirsiniz.

Yazılım uygulaması orta miktarda CPU ve sistem belleği gerektirir, iyi bir yanıt süresine sahiptir ve bir sıkıştırma veya çıkarma işini hızlı bir şekilde tamamlar. Testlerimizde hiçbir hata iletişim kutusu gösterilmemiştir ve araç askıda kalmamıştır veya kilitlenmemiştir. B1 Free Archiver, WinRAR veya WinZip gibi diğer daha güçlü benzer ürünlerle karşılaştırmasa da, sıkıştırma yardımcı programları söz konusu olduğunda kullanıcılara kesinlikle güzel bir alternatif sunar.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı