Converter

AVS Video Converter indir

Hemen İndir

AVS Video Converter ideo Dönüştürücü Program indir Video formatlarına / formatlarından MP4 DVD AVI WMV MOV MPEG VOB HD FLV MPG MKV MTS vb. Bugün mevcut olan birçok video formatıyla, bir video dosyasını bir formattan diğerine dönüştürmeniz gerekecek.

AVS Video Converter bu konuda size yardımcı olabilir. Bu verimli, kullanımı kolay araç, videoları yalnızca birkaç adımda en popüler formatlar (AVI, MP4, MPEG, WMV, FLV, MOV, 3GP ve daha fazlası) arasında dönüştürür. AVS Video Converter’daki her biçim, video codec bileşeni, 8 kare boyutu ve ses kalitesi gibi belirli ayarları değiştirmenize izin veren kendi dönüştürme seçeneklerine sahiptir.

Dönüşümler dışında, AVS Video Converter hala bir ası manşonunda tutar. Program ayrıca, araç çubuğundaki ‘Düzenle’ düğmesinin altına gizlenmiş – görüntü akışınıza ve video dosyanızdaki ses parçasına özel efektler ekleyebileceğiniz özel bir düzenleme aracı içerir. AVS Video Converter editörünün kullanımı çok kolaydır: seçilen dosyaları zaman çizelgesine sürükleyip bırakın ve sonuçları önizleme penceresinde kontrol edin.

AVS Video Converter tarafından desteklenen video efektleri sepya, eski film, mozaik, bulmaca, kar, kalem kroki, ayna, dalga, gri tonlama ve çok daha fazlasını içerir. Sese gelince, diğerleri arasında amplifikatör, koro, yankı, vibrato ve flanş kullanabilirsiniz.

AVS Video Converter, yalnızca videoyu dönüştürmekle kalmaz, aynı zamanda hem görüntü hem de sese çeşitli efektler uygulamanızı sağlayan tam özellikli bir araçtır.

AVS Video Converter indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı