Bakım - Temizlik

AVS Registry Cleaner İndir

Hemen İndir

AVS Registry Cleaner Kayıt defteri programı indir, Windows hatalarını düzeltmek ve PC performansını hızlandırmak için kayıt defterini AVS Registry Cleaner ile temizleyin. Kayıt defterini ücretsiz olarak tarayın ve her öğeyi seçerek temizleyin veya otomatik olarak onarın. Sisteminizin veri kaybını önlemek için onarılan dosyaların yedeğini oluşturun. Gerekirse taramayı programlamak için AVS Registry Cleaner işlevini kullanın. Önemsiz dosyaları, kırık kısayolları, geçici internet dosyalarını, bozuk uygulamaları kolayca silin. Program işini yaparken işinizi yaparsınız.

AVS Registry Cleaner , performans seviyesini hızlandırmak için bilgisayarınızı herhangi bir kayıt defteri hatası için taramak için kullanabileceğiniz bir uygulamadır.

Programın arayüzü temiz ve sezgisel. Bu nedenle, AVS Registry Cleaner kayıt defteri, geçici Internet dosyaları, önemsiz dosyalar, Geri Dönüşüm Kutusu, bozuk kısayollar ve bozuk uygulamalar ile ilgili herhangi bir soruna bakabilir.

Tarama işi tamamlandığında, yukarıda belirtilen her kategorideki toplam sorun sayısını ve ayrıntıları ör. Bölüm veya kök anahtarı, alt anahtar, anahtar değeri, veri değeri kontrol edebilirsiniz. Sadece hangi sorunları onarmak istediğinizi seçin ve geri kalanıyla AVS Registry Cleaner’ın ilgilenmesine izin verin.

 

AVS Registry Cleaner İndir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu