Converter

AVS Image Converter indir

Hemen İndir

AVS Image Converter Görüntü Dönüştürücü Program indir JPEG, PDF, RAW, TIFF,
GIF, PNG, RAS, PSD, PCX, CR2, DNG, APNG, vb. Arasında görüntüleri dönüştürün .
Yeniden boyutlandırın, döndürün, efektler uygulayın,

Görüntü Yeniden Boyutlandırma Hazır Ayarlarını Seç
Birden çok görüntü dosyasını dönüştürmenin ve düzenlemenin bir yolunu mu arıyorsunuz? Öyleyse, AVS Image Converter tam da bunu yapmak için tasarlanmıştır.

Çeşitli Formatlar arasında dönüştürme
AVS Image Converter’daki arayüz gerçekten pürüzsüz ve iyi tasarlanmış. Özellikler altında net, kolay anlaşılır düğmeler bulunur. İçe aktarma penceresi, görüntü düzenlemelerinizi önizleyebileceğiniz bir görüntüleyici olarak iki katına çıkar ve dönüştürme düğmesi gerçekten temizdir. Bu, dönüştürmeyi istediğiniz görüntü sayısı, yeniden boyutlandırma, efektler, filigran ve son olarak dönüşümden aşamalara ayırır.

Filigran Resimleri
AVS Image Converter’daki dönüşüm sekmesi, sekiz ana formattan bir hedef format seçmenize olanak tanır. Çoğu insanın ihtiyaçlarını karşılayacak JPEG, PNG, BMP, GIF, TIFF, PCX RAS ve TGA vardır. Yeniden boyutlandırma burada da yapılır ve boyutlarınızı manuel olarak ayarlayabilir veya sadece popüler resim boyutları listesinden seçim yapabilirsiniz. Ayrıca, dönüştürüldüğünde resimlerinizi yeniden adlandırabilirsiniz.

Efektleri Uygula
AVS Image Converter, parlaklık, kontrast ve seviyeler için üç otomatik ayarın bulunduğu bir efekt sekmesine sahiptir. Tüm bunlar basit olsa da donuk veya zayıf ışıklı fotoğrafların görünümünü iyileştirebilir. Sıcaklık, yumuşak odak ve sepya gibi daha derin efektler de vardır, bunların hepsi istediğiniz gibi elde edilebilir.

AVS Image Converter ayrıca resimlerinizi korumak için metin veya resimden filigran eklemenizi sağlar. Bu, AVS Image Converter’ın en az geliştirilmiş kısmıdır ve iyi yapılmış bir görüntü dönüştürme aracında bir hayal kırıklığıdır.
AVS Image Converter indir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu