Converter

AVS Audio Converter indir

Hemen İndir

AVS Audio Converter Ses Dönüştürücü Program indir MP3, WAV, WMA, M4A, FLAC, M4R, AIFF, M4B, OGG, AAC, AMR, vb arasında ses dönüştürme. Efektleri uygulayın, çıkış parametrelerini özelleştirin, toplu mod kullanın.

Tüm Anahtar Ses Formatları arasında dönüştürme
VS Audio Converter, açık bir arayüz, tüm popüler formatlar için desteği ve genellikle benzer programlarda bulamadığınız birkaç ekstra özellik sayesinde kalabalığın arasından sıyrılan kullanımı kolay bir programdır.

AVS Audio Converter’daki bu ekstra araçlar, ses parçasını video kliplerden veya ses CD’sinden çıkarmanıza, dosyanın kimlik etiketlerini düzenlemenize ve hatta dönüştürmek üzere olduğunuz ses dosyasına çok temel bazı düzenlemeler yapmanıza olanak tanır. Program ayrıca, seçili parçaları dönüştürmeden önce dinlemek için küçük bir müzik çalar içerir – ancak video dosyalarını oynatmaz, bu da ses parçasını çıkarırken harika olur.

AVS Audio Converter’ı kullanmak çok kolay: dönüştürmek istediğiniz dosyaları ekleyin, pencerenin üst kısmındaki listeden uygun hedef formatı seçin ve ‘Şimdi dönüştür!’ Düğmesine basın. Dönüştürme ayarlarını manuel olarak değiştirmeyi tercih ederseniz (codec, örnekleme hızı, bit hızı …), AVS Audio Converter da buna izin verir – ve bu yeni ayarları daha sonra kullanmak üzere özel bir profil olarak kaydedebilirsiniz.

AVS Audio Converter indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı