Bakım - Temizlik

Avira System Speedup Pro indir

Hemen İndir

Avira System Speedup Pro Bilgisayar bakım onarım programı indir, çeşitli sistem sorunları nedeniyle bilgisayarınızdan kötü performans aldığınızda size yardımcı olmayı vaat eder. Bu sorunları kendiniz halledebilmenize rağmen, özel yazılım aramak için henüz zorunlu değildir.

Ayrıca, bir bilgisayar uzmanı değilseniz veya yavaş bilgisayar başlangıcına, uygulamaların çökmesine veya işletim sisteminin dondurulmasına neden olan hata mesajlarını asla bulamayacağınız tarifi bulamadıysanız, her sorun ortaya çıktığında mutlaka çözüm arayışındasınız demektir.

Avira System SpeedUp, denemek ve gerçek anlaşma olup olmadığını görmek için elinizde bulunan birçok seçenekten biridir. Tıpkı bir doktorun “günde bir elma hastalığı uzak tutar” dediği gibi, çoğu durumda Avira System SpeedUp gibi uygulamalar elma değil, bilgisayarınız için tam olarak “elma” yı bulabilirsiniz. hap.

Bir sidenote olarak, bu kategorideki en ünlü yazılım TuneUp Yardımcı Programları, Sistem Mekaniği, Glary Yardımcı Programları veya Gelişmiş SystemCare’den oluşur. Bu yazılımlardan herhangi birinin işletim sistemlerindeki yaşamı geri getirme girişimlerinde boş olduğunu kanıtlayan birçok durum olmuştur, ancak aynı zamanda birçok kullanıcının çok çeşitli istikrar ve performans tehditleriyle karşı karşıya kalmasına yardımcı oldular.

Avira System SpeedUp, Sistem Temizleyici ve Sistem Optimize Edici olmak üzere iki ana bölümden oluşur. Bu ikisinden ilki önemsiz dosyaları, kayıt defterini ve gizlilik temizleyicilerini ve akıllı birleştiriciyi kapsıyor, ikincisi ise Internet bağlantılarını manipüle etmek için modül NetState’in başlangıcını, süreci ve servis yöneticisini barındırıyor.

Avira System Speedup Pro indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı