Güvenlik

AVG Premium Security 2014

Hemen İndir

AVG Premium Security 2014 v14.0 Türkçe indir, AVG, kısmen milyonlarca insanın kullandığı ücretsiz AV ürününden biri ve kısmen de ilk AVI ürünlerinden biri olduğu için en iyi bilinen İnternet Güvenliği sağlayıcılarından biridir. Abonelik ürünleri de var ve AVG Internet Security 2014 , AVG AntiVirus ve AVG Premium Security arasında bulunuyor. Temiz, iyi düzenlenmiş arayüz, paketteki destek alanlarının çoğunu kapsayan beş büyük yeşil panel içerir. Bilgisayar, Web’de Tarama, Kimlik, E-postalar ve Güvenlik Duvarı olarak etiketlenmiştir.

AVG Premium Security 2014 Bilgisayar, önemli şifreleri güvenli bir şekilde saklamak için ideal olan şifrelenmiş bir veri deposu olan AntiVirus ve AVG’nin Veri Kasasını kapsar. Web Tarama, geleceğe bakıp ziyaret edebileceğiniz güvenli olmayan siteleri uyaran ve genellikle sizi tarayıcı kötü amaçlı yazılımlarından koruyan Bağlantı Tarayıcı ve Çevrimiçi Kalkan sağlar.

Kimlik, kimlik hırsızlığı girişimlerini denetler ve E-postalar e-posta tarayıcısını ve istenmeyen posta önleme yardımcı programını denetler. Son olarak, Güvenlik Duvarı ağ trafiği üzerinde iki yönlü kontrolleri korumak için beklediğiniz şeyi yapar ve ayrıca beyaz listelerin oluşturulmasını sağlar. Ancak, otomatik ayar varsayılan ayardır ve testlerimiz sırasında yanlış pozitifler olmadan bu iyi çalışır.

Bunların altındaki paneller sırası, bazıları ücretsiz, bazıları abonelik olmak üzere diğer AVG ürünlerinin reklamlarıdır. Akıllı telefon ve tablet uygulamalarına, tüm donanım sürücülerinizi güncel tutmayı amaçlayan Sürücü Güncellemesine ve Performansı Düzelt’e bağlantılar vardır. İkincisi AVG PC TuneUP’ın analizör bölümünü çalıştırır, ancak daha sonra bulduğu sorunları düzeltmek istiyorsanız ödeme yapmanız istenir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı