Güvenlik

AVG Internet Security Business 2015 indir

Hemen İndir

AVG Internet Security Business 2015 v15.5 Türkçe indir, sizi yavaşlatmayacak veya yolunuza girmeyecek en üst düzey korumadır. E-posta gönderirken veya çevrimiçi olurken işinizi güvende tutar. Beklenmedik çökmeleri ve kesinti sürelerini önlemek için sunucu koruması içerir. E-posta Sunucusu Koruması, kurumsal iletişimi güvende tutar. Anti-Spam, spam göndericileri ve dolandırıcıları durdurur. E-posta Tarayıcı virüslü veya kötü niyetli ekleri algılar.
AVG Internet Security Business 2015 indir Gelişmiş Güvenlik Duvarı bilgisayar korsanlarını engeller ve kötü amaçlı yazılımları durdurur. AntiVirus virüslerin, solucanların veya truva atlarının durdurulmasına, çıkarılmasına ve yayılmasına engel olur. Anti-Spyware kimliğinizi güvende tutar. Anti-Rootkit kök setlerini algılar ve kaldırır. Ürünlerimizle daha az dikkat dağıtma ve gecikme yaşayın. Akıllı Tarayıcı, kullanmadığınız zamanlarda bilgisayarınızı tarar. Sessiz Mod, gereksiz bildirimleri devre dışı bırakmak için kontrol sağlar. Turbo Tarama, güvenlik tarama sürelerini kısaltır.

İş gücünüzü güvenle sörf yapın, arayın ve indirin. LinkScanner Surf-Shield, işletmenizin virüslü veya suçlu sitelere çarpmasını durdurur, tıklamadan hemen önce her web sayfasını kontrol eder. Online Shield dosyaları indirmeden önce kontrol eder. WiFi Guard, sahte WiFi erişim noktalarından kaçınmanıza yardımcı olur.

Bütünlüğünüzü koruyun ve tüm müşteri verilerinizin gizli tutulduğundan emin olun. Dosya Sunucusu Koruması dosyalarınızı kontrol eder ve çevrimiçi tehditleri dışarıda tutar. Kimlik Koruması kişisel bilgilerinizi güvende tutar. Öz Savunma, kötü amaçlı yazılımların dosyalarınıza erişme yetkisiz girişimlerini reddetmeye yardımcı olur.

Uzaktan Yönetim, Uzaktan Yükleme ile kontrolde kalır, e-posta ve dosya sunucularınızın dağıtımı ve yönetimi, aktif dizin entegrasyonunu içerir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı