Antivirüs

AVG Antivirus Pro 2016 indir

Hemen İndir

AVG Antivirus Pro 2016 v16.41.7441 indir, AVG tarafından sağlanan antivirüs çözümleri, bilgisayarları casus yazılımlara ve çevrimiçi kötü amaçlı yazılımlara karşı güçlü kalkanlar yoluyla en son tehditlerden koruma yetenekleri nedeniyle hızla zirveye ulaştı.

Ücretsiz sürüm ortalama bir kullanıcı için güvenli ve virüssüz deneyimi sağlamak ortak fonksiyonları ile doludur. Bununla birlikte, daha gelişmiş koruma modüllerine ihtiyaç duyuyorsanız, bir öneri AVG Antivirus’tür.
AVG Antivirus Pro 2016 indir Temel koruma modüllerinin yanı sıra sörf ve sosyal ağlar için güvenli bir ortam hazırlayan ve koruyan eksiksiz bir antivirüs paketidir. Özelliklerinin kısa bir özeti, Kötü Amaçlı Yazılımdan Koruma / Casus Yazılımdan Koruma, Bulut Teknolojisi, Kimlik Koruması, Akıllı Tarayıcı, Bağlantı Tarayıcı, E-posta ve Sosyal Ağ Koruması ve Güvenli İndirme Modüllerini içerir.

Yükleme işlemi sırasında, kullanıcılardan sisteme dağıtılacak bileşenleri seçmeleri istenir. Beklentilerin aksine, yüklemek birkaç dakikadan fazla zaman almaz veya sistemin yeniden başlatılmasını gerektirmez.

AVG Antivirus, kullanıcılara özelliklerine hızlı erişim sağlayan zarif, profesyonel görünümlü bir arayüz sunar. Ana pencere Anti-virüs, Bağlantı Tarayıcı, E-posta Koruması, Anti-rootkit, PC analizörü ve Kimlik Korumasının etkin olup olmadığını gösterir (genel bakış modunda), sol pencerede tarama, güncelleme veya tarama seçeneklerinin yapılandırılması.

AVG’nin Anti-virüs bileşeni, bilgisayar sisteminizi virüslerden, solucanlardan, casus yazılımlardan ve Truva atlarından korur; Bağlantı Tarayıcı, çevrimiçi olduğunuzda web tabanlı saldırıları ve ağ trafiğini engeller.

Akıllı Tarama özelliği, tüm bilgisayarı veya belirtilen konumları tarama olanakları içerir. Ayrıca yazılımı belirtilen tarihlerde tarama yapmak üzere zamanlayabilirsiniz. Bilgisayarımızın tam bir taramasını yaptık ve tüm süreç sorunsuz bir şekilde devam ederken, oldukça fazla zaman aldı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı