Antivirüs

avast! Premier Antivirus 2020 indir

Hemen İndir

avast! Premier Antivirus 2020 v20.1.2397 indir, tarama etkinliğini geçmişe kaydeder, böylece özellikle bilgisayardan uzaktaysanız adımlarını geri çekme olanağı sunar. Her tarama oturumu için tarama adı, tarih, genel sonuç, çalışma süresi, test edilen toplam dosya ve klasörleri, karantinaya aktarılan veri miktarını ve etkilenen toplam dosyaları içeren bir özet görüntüler.
avast! Premier Antivirus 2020 indir
Ek bilgi için, tehdit adının, alınan işlemin ve her dosya için sonucun yanı sıra uyarıları bulmak için ayrıntılı bir raporu inceleyebilirsiniz. Söz konusu taramayı çalıştırmadan önce Ayarlar menüsünden rapor dosyası oluşturmayı etkinleştirmiş olmanız koşuluyla, belirli dosyaları aramak ve verileri düzenlemek istiyorsanız bu raporlar metin belgelerinde de derlenebilir.

SecureLine VPN, üçüncü tarafların İnternet’te gezinirken etkinliğinizi görüntülemesini veya kaydetmesini önler ve coğrafi kısıtlamalar nedeniyle başka bir şekilde kullanılamayan çevrimiçi içeriğe erişebilmeniz için sanal bir özel ağın IP adresinizi aldatmasını kolaylaştırır. Mevcut en yakın konuma bağlanabilir veya tercih ettiğiniz yeri seçmek için ülke ve şehirlerin listesini keşfedebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı