Güvenlik

avast! Internet Security 2020 indir

Hemen İndir

avast! Internet Security 2020 v20.1.2397 indir, Kendinizi kimlik hırsızlığına, kimlik avı e-postalarına, virüslü web sitelerine ve daha fazlasına karşı koruyun. Avast Internet Security, dünyanın en güvenli tarayıcısı olan SafeZone ile birlikte gelir.
avast! Internet Security 2020 indir
Reklam Engelleyici ile can sıkıcı reklamlardan kaçının, favori videolarınızı çevrimdışı izlemek için Video İndiriciyi kullanın ve hiçbir casus veya bilgisayar korsanının sizi izleyememesi için Banka Modunda banka veya alışveriş yapın. Ücretsiz antivirüsümüzün tüm gücü, hızı ve erişilebilirliği, ancak çevrimiçi karşılaştığınız her tehdide gerçekten önyükleme yapmak için daha da fazla tekme ile. Oyun deneyiminizi en üst düzeye çıkarmak için gelişmiş bir Oyun Modu da içerir.

Avast Internet Security indir, ağınızı ve çevrimiçi etkinliğinizi korumak için ihtiyacınız olan her şeyi sunar . Ev Ağı Tarayıcısı ağınızı sorunlar için tararken, SafeZone, SecureDNS ve bir güvenlik duvarı başka bir savunma hattı oluşturur. Yeni bir yaklaşımla, Ev Ağı Güvenliği, saldırılarınızı önlemeye yardımcı olacak olası sorunlara karşı ağınızı ve yönlendiricilerinizi tarar. Sessiz güvenlik duvarı hacker dururbilinen tehditleri ortadan kaldırarak ve şüpheli dosyaları yalıtarak bilgisayarınıza erişmesini önler. SafeZone, faturalarınızı çevrimiçi olarak bankalamanız, alışveriş yapmanız ve ödemeniz için güvenli bir sanal ortam sağlar. Siteleri beyaz listeye de ekleyebilirsiniz, böylece SafeZone oraya gittiğinizde otomatik olarak başlar. Herhangi bir Wi-Fi ağındaki en büyük risklerden biri DNS korsanlığıdır. Avast bu sorunu korumalı cihazlar ve DNS sunucusu arasındaki trafiği şifreleyerek çözdü. Bu şekilde her zaman gitmek istediğiniz yere ulaşırsınız.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı