Antivirüs

avast! Free Antivirus 2020 indir

Hemen İndir

avast! Free Antivirus 2020 v20.1.2397 indir, , bilgisayarınızı bilgisayar korsanlarından ve hırsızlardan korumak için ihtiyaç duyduğunuz temel güvenliği sağlar . Mümkün olan en iyi antivirüs ve kötü amaçlı yazılımdan korunma korumasına ek olarak, yeni Ev Ağı Tarayıcısı ağınızı herhangi bir sorun için tararken, Tarayıcı Temizleme can sıkıcı eklentileri kaldırmanıza ve SmartScan tek tıklamayla taramayı sağlar.
avast! Free Antivirus 2020 indir İlk kez, yönlendiriciler ve kablosuz cihazlar gibi ev ağı cihazlarınızı hacker saldırılarına karşı koruyabilirsiniz. Windows’unuzu bugün piyasadaki en iyi ücretsiz antivirüs uygulamasıyla koruyun. Güvenlik ve performans sorunlarını tarar ve işleri anında nasıl düzeltebileceğinizi anlatır. Bilinmeyen dosyaları size ulaşmadan analiz ederek sizi gerçek zamanlı olarak korur. Rahatlayın: Avast ile en güvenilir antivirüs programını çalıştırıyorsunuz . Masaüstünüzü yavaşlatmayacak en büyük tehdit algılama ağı, makine öğrenimi virüs koruması, kolay şifre yönetimi ve ev ağı güvenliği ile paketlenmiştir.

Dünyadaki en güvenilir güvenliğin en yeni sürümü hazır ve tamamen ücretsiz. Avast Free Antivirus , dünya çapında 220 milyondan fazla kişiyi, işletmeyi ve mobil cihazı korur. Daha önce görülmemiş en yeni tehditlerden bile korunmak için birden fazla güvenlik katmanı kullanır

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı