Driver

avast! Driver Updater indir

Hemen İndir

avast! Driver Updater Driver Bulma Programı Direk indir bilgisayarınızın olması gerektiği gibi çalışmasını sağlamak için sürücülerinizi tarar, günceller ve düzeltir. En yüksek bilgisayar ve cihaz performansı için 127.000’den fazla sürücüyü otomatik olarak düzeltebilir ve güncelleyebilir.

Avast Sürücü Güncelleyici ile yazıcılar ve tarayıcılar, fotoğraf ve video kameralar, kulaklıklar ve hoparlörler, fare ve klavyeler, monitörler ve Wi-Fi yönlendiriciler ve diğer harici aygıtlarla ilgili sorunları azaltabilir ve önleyebilirsiniz. Sürücülerinizin güncel olduğundan emin olmak, çökme ve düşük performans da dahil olmak üzere bir dizi PC ve cihaz sorununu çözebilir.

Avast Driver Updater’ın akıllı taraması, çeşitli PC ve sürücü sorunlarını çözmek için eski veya bozuk sürücüleri algılar ve düzeltir. PC donmalarını, çökmeleri ve hataları azaltabilir, bağlantı sorunlarını, fare ve yazıcı sorunlarını ve daha fazlasını çözebilir. Dinamik çevrimiçi sürücü veritabanı, her zaman en son sürücülere sahip olduğunuzdan emin olmak için gerçek zamanlı tarama kullanır ve hatta donanım çakışması riskini azaltmak için bunları birer birer yükler.

Avast Driver Updater ile gerçek zamanlı tarama ve grafik sürücülerinin kurulumu sayesinde gelişmiş grafik ve görüntülerin keyfini çıkarabilirsiniz. Bu sadece daha net görüntüler sağlamakla kalmaz, aynı zamanda daha akıcı oyun, video akışı ve medya düzenleme olanağı da sunar. Güncellenmiş ses sürücüleri ile daha net ve daha kaliteli sesin keyfini çıkarabilirsiniz.

Genel olarak, Avast Driver Updater bilgisayarınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı inanılmaz derecede kolaylaştırır. PC’nizin sorunsuz çalışmasını sağlamak için gerçek zamanlı tarama ve ölçekli bir yükleme işlemi kullanır ve sürücülerinizin sizi yavaşlatmadan her zaman güncel olmasını sağlar. Kendiniz deneyin ve PC’nizin olması gerektiği gibi çalışması için Avast Driver Updater’ı bugün indirin.

avast! Driver Updater indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı