Bakım - Temizlik

Auslogics Registry Defrag indir

Hemen İndir

Auslogics Registry Defrag indir, Zamanla, özellikle kayıt defteri girdilerini ekleyip kaldırdığınızda Windows sistem kayıt defteri birleştirilir. Auslogics Registry Defrag, Windows sistem Kayıt Defterini birleştiren ve bazı sabit disk alanlarını geri almayı başaran ücretsiz, kullanımı kolay bir araçtır. Bu da Kayıt Defteri’ne sıkıştırma yaparak erişimi hızlandıracak ve böylece bilgisayarınızı hızlandıracaktır.

Uygulamanın arayüzü sade ve basittir. Windows sistem Kayıt Defteri parçalamanızdaki bazı istatistikleri görüntüleyebilir, ayrıntıları tarayabilir ve sonra birleştirme görevini gerçekleştirebilirsiniz.

Auslogics Registry Defrag, birleştirme işleminden önce varsayılan olarak otomatik bir geri yükleme noktası ayarlar. Bu, bir şeyler ters giderse ve önceki ayarlarınızı geri yüklemeniz gerektiğinde ortaya çıkar.

Tarama sırasında, geçerli kayıt defteri durumunun görsel bir temsilini ve gerçekleşecek olası optimizasyonu görüntüleyebilirsiniz.

Auslogics Registry Defrag, sisteminizi hızlandırmanıza yardımcı olabilecek kullanışlı bir yardımcı programdır. Sistem kaynaklarınızdan neredeyse hiç tüketmez ve tüm uzmanlık düzeyindeki kullanıcılar tarafından gezilebilir.

Auslogics Registry Defrag indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı