Dosya Kurtarma

Auslogics File Recovery Professional indir

Hemen İndir

Auslogics File Recovery Professional Dosya Kurtarma Programı indir, bilgisayarınızdan kaybolan veya kaldırılan dosyaları almak için tasarlanmış özel bir programdır. Daha az deneyimli kullanıcılar tarafından bile sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

Aracın arayüzü temiz ve sezgiseldir. Hedef birimi veya Geri Dönüşüm Kutusu’nu seçtikten sonra, Auslogics File Recovery’nin tüm dosyaları aramasını sağlayabilirsiniz.

Alternatif olarak, dosya türü resimler, müzik, video, belgeler ve yazılım), son değişiklik tarihi, dosya adı ve arama türü derin tarama gerçekleştirme, sıfır boyutlu dosyaları atlama, geçici atlama söz konusu olduğunda bir arama filtresi yapılandırabilirsiniz. ve sistem dosyaları.

Tarama prosedürü sırasında, bulunan ve işlenen dosyaların toplam sayısını, bir ilerleme çubuğu ile birlikte kontrol edebilirsiniz. Tamamlandığında, her öğenin adını, durumunu, değişiklik tarihini, boyutunu, türünü ve konumunu görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca, içeriği önizleyebilir, yoksayma listesi oluşturabilir, dosya ayrıntılarına ör. Kümeler, son erişim tarihi bakabilir ve içeriği onaltılık modda görüntüleyebilirsiniz. Sadece kurtarmak istediğiniz öğeleri seçin ve Auslogics File Recovery gerisini halletsin. Aksi takdirde, öğeleri silebilirsiniz bu şekilde, diğer kullanıcılar tarafından benzer uygulamalar yoluyla alınamazlar.

Auslogics File Recovery Professional indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı