Bakım - Temizlik

Auslogics BoostSpeed Premium indir

Hemen İndir

Auslogics BoostSpeed Premium Bakım temizlik ve optimizasyon programı indir, BoostSpeed, tüm sisteminizin gereksiz dosyaları, hız azaltma sorunlarını ve herhangi bir sistem veya uygulama aksaklığı veya çökmesinin nedenlerini tam olarak kontrol etmesini sağlar. Birçok araştırma ve test sayesinde, sorunların tespit edilmesine izin veren, işletim sisteminize zarar verme riski olmadan güvenle kaldırılabilen kesin teknikler geliştirdik.

BoostSpeed’deki temizleme modülünü, gereksiz sistem ve kullanıcı geçici dosyaları, web tarayıcı önbelleği, kullanılmayan hata günlükleri, artık Windows Update dosyaları, geçici Sun Java dosyaları, gereksiz Microsoft Office önbelleği ve çok fazla gibi her türlü PC önemsizliğini süpürmek için tasarladık Daha. Ortalama bir bilgisayarda gigabayt sabit disk alanını geri kazanmaya yardımcı olur.

Deneyimli bir cerrah gibi, BoostSpeed ​​de hayati önem taşıyan hiçbir şeye zarar vermemeye dikkat ederek Windows kayıt defterindeki bozuk anahtarları ve geçersiz girişleri dikkatlice kaldırmak için hassas araçlar kullanır. Yazılımımızı, herhangi bir yan etkisi olmadan pürüzsüz ve istikrarlı performansı geri yüklemek için çoğu aksaklık ve çökmenin nedenlerini onarmasını sağlayarak test ettik.

Auslogics BoostSpeed Premium indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı