Türkçe Yama Arşivi

Assassin’s Creed Unity Türkçe Yama İndir

Hemen İndir

Assassin’s Creed Unity Türkçe Yama İndir

Assassin’s Creed Unity Türkçe Yama – Assassin’s Creed: Unity ve Dead Kings DLC’sini Animus Projesi tarafından hazırlanan bu yamayla oyununuzu Türkçeleştirebilirsiniz.

Assassin’s Creed Unity Türkçe Yama – Kurulum

-İlk önce yamayı yönetici olarak çalıştırmalısınız.
-Assassin’s Creed Unity Türkçe Yama en son sürüm (1.5.0 ve 1.4.0) ile uyumludur. Lütfen yamayı kurmadan önce gerekli güncellemeleri yapmayı unutmayınız.
-Bu yama Dead Kings DLC dahil tüm AC Unity metinlerini %100 olarak Türkçeye çevirmektedir.
-Yama kurulumunu çalıştırdığınızda oyun klasörünüzü otomatik olarak bulacaktır, eğer bulamazsa manuel olarak da oyunu kurduğunuz klasörü gösterebilirsiniz. Farklı bir yere kurmadıysanız windows yükleme dosyalarını buraya kurar: C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\games\Assassin’s Creed Unity\
-Oyuna başlamadan önce yapmanız gereken; Ayarlardan altyazıları açmayı unutmayın.

Assassin’s Creed Unity Türkçe Yama Kurulum Önemli

-DLC yamasını kurmak için indirdiğiniz arşivdeki dosyayı oyunun ana dizinindeki “dlc_10” adlı klasöre atın.

Güncelleme: Eğer her şeye rağmen yamayı kuramıyorsanız. Buradaki dosyayı indirip içindeki DataPC.forge dosyasını oyun klasörünüze atın ve oyun klasörünüzde DataPC_patch_01.forge dosyası varsa o dosyayı silin.

Güncelleme: 1.5.0 sürümü ile çalıştırmak için de DataPC_patch_01.forge dosyasını silmeniz gerekiyor.

Assassin's Creed Unity Türkçe Yama İndir

Assassin’s Creed Unity Türkçe Yama Genel Görüşler

Assassin’s Creed Unity Türkçe Yama, başarılı bir oyun serisi olan Assassin’s Creed’in son oyunlarından, Assassin’s Creed: Unity‘i tamamen Türkçeleştiren ve ücretsiz olan Türkçe dil paketidir. Animus Projesi isimli Türk oyuncuların oluşturduğu bir topluluk tarafından 2 ayı aşkın bir sürede ve yaklaşık 200.000 yabancı kelime çevirilerek hazırlanan bu Türkçe dil paketi sayesinde, oyununuzun menülerinden tutunda, oyun için açıklamalar ve hikaye metinlerine kadar herşeyi Türkçe olarak kullanabilirsiniz.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı