Macera

Assassin’s Creed Rogue Full indir Tek Link – PC Oyunu

Hemen İndir

Assassin's Creed Rogue Full indir Tek Link - PC Oyunu

Assassin’s Creed Rogue Full indir Tek Link – PC Oyunu 18. yüzyıl, Kuzey Amerika. Fransız ve Kızılderili Savaşı’nın kaosu ve şiddeti ortasında, Assassin’in Kardeşliği’nin korkusuz genç üyesi Shay Patrick Cormac, Amerikan kolonilerinin geleceğini sonsuza dek şekillendirecek karanlık bir dönüşüm geçirir. Trajik bir şekilde yanlış giden tehlikeli bir görevin ardından Shay, karşılık olarak hayatını sona erdirmeye çalışan Suikastçılara sırtını döner. Bir zamanlar kardeş dedikleri kişiler tarafından bir kenara atılan Shay, kendisine karşı dönen herkesi ortadan kaldırmak ve nihayetinde tarihteki en korkulan Suikastçı avcısı olmak için bir göreve çıkar.

Assassin’s Creed serisinin en karanlık bölümü olan Assassin’s Creed® Rogue ile tanışın. Shay olarak Assassin’den Assassin Hunter’a yavaş dönüşümü deneyimleyeceksiniz. Kendi inancınızı takip edin ve nihai hedefinizin peşinde olan New York City’de, vahşi nehir vadisinde ve Kuzey Atlantik’in buzlu soğuk sularında olağanüstü bir yolculuğa çıkın – Assassinleri sonsuza dek alt edin.
Ana Özellikler
Nihai Suikastçı Avcısı Olun – İlk defa, Assassin’s Creed evrenini bir Templar’ın bakış açısından deneyimleyin. Bir Usta Suikastçının ölümcül becerilerinin yanı sıra daha önce hiç görülmemiş becerilere ve silahlara sahip olan Shay olarak oynayın:
o Shay’in ölümcül havalı tüfeğini hem kısa hem de uzun menzilli dövüşler için donatın. Özel mermiler ve el bombaları da dahil olmak üzere çeşitli mühimmat kullanarak düşmanlarınızın dikkatini dağıtın, ortadan kaldırın veya kafa karıştırın
o Gelişmiş kartal görüşünüzle kendinizi gizli Suikastçılardan koruyun. Çevrenizi sürekli değerlendirin ve gölgelerde, çatılarda ve kalabalıklarda saklanan Suikastçıları tespit edin

Yavaşça Karanlığa Alçalın – Shay’in maceracı bir Suikastçıdan gaddar ve eski kardeşlerini avlamaya istekli bir Templar’a dönüşmesine tanık olun. Shay’i karanlık bir yola sürükleyecek ve onu Assassin Brotherhood’ın kaderini sonsuza dek değiştirecek bir yola sokacak olayları ilk elden deneyimleyin.

Yeni ve Geliştirilmiş Deniz Oyunu – Geminiz Morrigan ile yola çıkın ve Kuzey Atlantik’in buzlu denizlerinde ve Amerika’nın nehir vadilerinin dar sularında savaşarak ilerleyin. Assassin’s Creed® Rogue, Assassin’s Creed® IV Black Flag ™ ‘in ödüllü deniz deneyimini temel alır ve aşağıdakileri içeren yepyeni bir oynanışa sahiptir:
o Yeni düşman taktikleri: Geminize binmeye ve mürettebatınızı devirmeye çalışırken kendinizi Assassinlerden koruyun . Çok fazla mürettebat üyesini kaybetmemek için onlarla hemen savaşın.
o Yeni silahlar: Düşman gemilerini yakmak için arkada bir ateş izi bırakan yanan petrol ve makineli tüfek benzeri sürekli ateş sunabilen mızraklı silah dahil.
o Olasılıklarla dolu bir kutup dünyası: Gizli yerleri keşfetmek ve buzdağlarını deniz savaşlarında siper olarak kullanmak için buz tabakaları arasında ilerleyin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı