Macera

Assassin’s Creed Liberation HD 2014 Full indir Tek Link – PC Oyunu

Hemen İndir

Assassin’s Creed Liberation HD 2014 Full indir Tek Link - PC Oyunu

Assassin’s Creed Liberation HD 2014 Full indir Tek Link – PC Oyunu Assassin’s Creed® Liberation HD, Amerikan Devrimi öncesi Assassin’s Creed destanının ilk kez HD konsollarda ve PC’de gelen çarpıcı bölümü. Geliştirilmiş oyun, daha derin bir hikaye ve HD grafiklerle Liberation, sürükleyici ve eksiksiz bir Assassin’s Creed deneyimidir.

Yıl 1765. Kuzeyde Amerikan Devrimi’ne yol açan olaylar kızışırken, İspanyol kuvvetleri güneydeki Louisiana’nın kontrolünü ele geçirmeyi planlıyorlar – ancak her silahı kullanacak ve ölümcül bir Suikastçı olan Aveline’i henüz hesaba katmadılar. cephaneliğindeki özgürlük arayışındaki yeteneği. . Aveline, ister çoklu suikast tekniği ile düşmanlarını ortadan kaldırıyor ister aletlerini kullanarak onları ölümcül tuzaklara çekiyor olsun, Aveline önüne çıkanların yüreğine ölümcül bir korku salmaktadır.

Bir Suikastçı olan Aveline, kısa süre sonra kendisini New Orleans’ın kalabalık sokaklarından voodoo perili bataklıklara ve antik Maya harabelerine götürecek unutulmaz bir yolculuğa çıkar. Çalkantılı New Orleans devriminde ve yeni bir ulusun başlangıcında çok önemli bir rol oynayacak. Özgürlük için savaşırken, kendisi için değil, hayatı ve umutları ezilmiş olanlar için.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı