Macera

Assassin’s Creed II indir Full Türkçe Tek Link – PC Oyunu

Hemen İndir

Assassin's Creed II indir Full Türkçe Tek Link - PC Oyunu

Assassin’s Creed II indir Full Türkçe Tek Link – PC Oyunu Assassin’s Creed® 2, video oyun tarihinin en hızlı satan yeni IP’si haline gelen oyunun devamı niteliğindedir. Merakla beklenen başlıkta yeni bir kahraman olan Ezio Auditore da Firenze, genç bir İtalyan asil ve yeni bir dönem olan Rönesans yer alıyor.
Assassin’s Creed 2, ilk opusu yankılanan bir başarıya dönüştüren temel oyun deneyimini koruyor ve oyuncuları şaşırtacak ve onlara meydan okuyacak yeni deneyimler sunuyor.
Assassin’s Creed 2, bir Rönesans İtalya’sının bozulmamış ama acımasız zemininde geçen bir aile, intikam ve komplonun destansı bir hikayesidir. Ezio, Leonardo da Vinci ile arkadaş olur, Floransa’nın en güçlü ailelerini ele geçirir ve usta bir suikastçi olmayı öğrendiği Venedik kanallarında maceralara atılır.
EZIO, YENİ BİR DÖNEM İÇİN YENİ BİR SUİKATÇİ Ezio Auditore da Firenze, ailesine ihanet edildikten sonra suikastçıların yollarını öğrenecek ve intikam peşinde koşan genç bir İtalyan asildir. O bir hanımefendi erkeği, gösterişli özgür bir ruh ama kişiliğine karşı çok insani bir yanı var. Onun aracılığıyla usta bir suikastçı olursun.
RENAISSANCE İTALYA İtalya 15. yüzyılda bir ülkeden ziyade, siyasi ve ekonomik gücü olan ailelerin Floransa ve Venedik gibi şehirlerde liderlik rolleri almaya başladığı bir şehir devletleri koleksiyonuydu. Dünyanın en güzel şehirlerinden bazılarına yapılan bu yolculuk, tarihin en tüyler ürpertici yolsuzluk, açgözlülük ve cinayet hikayelerinin yanında kültür ve sanatın doğduğu bir zamanda geçiyor.
YENİ BULUNAN BİR ÖZGÜRLÜK Serbest koşuyu geri getiren ve maceraya yüzme ve hatta uçma gibi unsurlar ekleyen bu açık uçlu dünyada görevleri istediğiniz zaman ve istediğiniz şekilde gerçekleştirebileceksiniz. Oynanıştaki çeşitlilik, oyunu istediğiniz şekilde oynamanız için başka bir katman ekler.
DYNAMIC CROWD Her karakterin oyuncu için bir fırsat olduğu yaşayan, nefes alan bir dünyayı keşfedin. Kalabalığa karışmak daha kolaydır, oyun içi karakterlerle çalışmak büyük ödüller sağlar ancak aynı zamanda şaşırtıcı sonuçlara da yol açabilir.
Bir MASTER Suikatsçı OLMAK , yeni silahlar brandish nerede suikastçı bir usta olmak sonra onlara karşı silah kullanmak, ve katletmeye düşmanları hem gizli bıçakları kullanılarak silahsızlandırılması düşmanlarına öğrenmek için mükemmel yeteneklerinizi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı