Macera

Assassin’s Creed Chronicles China Full indir Tek Link – PC Oyunu

Hemen İndir

Assassin's Creed Chronicles China Full indir Tek Link - PC Oyunu

Assassin’s Creed Chronicles China Full indir Tek Link – PC Oyunu Assassin’s Creed Evreninde heyecan verici yeni bir destan olan Assassin’s Creed Chronicles, oyuncuları tarih boyunca üç farklı medeniyete ve zaman dilimine götürüyor: Ming Hanedanı’nın çöküşünün başlangıcı, Sih İmparatorluğu Hindistan’daki savaş ve Kızıl Ekim devriminin ardından.

Oyunlarla tarihi yeniden yazma tutkusunu paylaşan gizlilik ustaları için tasarlanan Assassin’s Creed Chronicles, oyuncuların Assassin Shao Jun, Arbaaz Mir ve Nikolaï Orelov’u Assassin’s Creed evreninin 2.5D yeniden tasvirinde somutlaştırmalarına izin veriyor. Gölgelerden öldürün, parkur sanatında ustalaşın ve çarpıcı, canlı tablolardan oluşan bir koleksiyona inancın sıçramasını yapın

Assassin’s Creed Chronicles destanına ilk giriş, Ming hanedanlığının parçalanmaya başlamasıyla 1526’da Çin’de gerçekleşir. Çin Kardeşliğinin kalan son Suikastçısı olan ve bir kan davasıyla memleketine dönen Shao Jun’u temsil ediyorsunuz. Efsanevi Ezio Auditore tarafından yeni eğitilmiş, kesin intikam almaya ve düşmüş kardeşliğini yeniden kurmaya kararlı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı