Macera

Assassin’s Creed: Brotherhood Full indir Tek Link – PC Oyunu

Hemen İndir

Assassin's Creed: Brotherhood Full indir Tek Link - PC Oyunu

Assassin’s Creed: Brotherhood Full indir Tek Link – PC Oyunu Güçlü Tapınakçı Düzeni’ne karşı verdiği kalıcı mücadelede efsanevi Usta Suikastçı Ezio olarak yaşayın ve nefes alın. Düşmanın kalbine saldırmak için İtalya’nın en büyük şehri Roma’ya, güç merkezine, açgözlülüğe ve yozlaşmaya gitmelidir.

Orada yerleşik olan yozlaşmış zorbaları yenmek sadece güç değil, liderlik de gerektirecek çünkü Ezio, kendi tarafına toplanacak olan bütün bir Kardeşliğe komuta ediyor. Suikastçılar ancak birlikte çalışarak ölümlü düşmanlarını yenebilir.

Ve ilk kez, her biri kendi özel silahlarına ve suikast tekniklerine sahip çok çeşitli benzersiz karakterler arasından seçim yapmanıza ve becerilerinizi dünyanın dört bir yanından diğer oyuncularla eşleştirmenize olanak tanıyan ödüllü bir çok oyunculu katman sunuyor.

Kardeşliğe katılma zamanı.

Ana Özellikler
BİR EFSANE OLUN – Artık efsanevi bir Suikastçı olan Ezio’yu 15+ saatlik hikaye odaklı tek oyunculu oyunla yeni bir maceraya çıkarın.
EFSANEVİ KARDEŞLİĞİ YÖNETİN VE KONTROL EDİN – Kendi loncanızı işe alın ve özelleştirin. Suikastçıları eğitin ve seviye atlayın ve görevinizde size yardımcı olmalarını emredin.
GİZLİ SİLAHLARI KULLANIN – Zehirli dart, paraşüt, çift gizli bıçaklar, gizli silahlar ve emrinizde olan gelişmiş bir uçan makine gibi araçları kullanarak düşmanlarınızı hızla ortadan kaldırın.
BİR ŞEHRİN KALBİNİ KAZAN – Çökmekte olan başkenti yeniden canlandırmak için zor kazandığınız para birimini kullanın. Vatandaşları amacınıza toplayın ve ekstra fraksiyonların ve görevlerin kilidini açın.
ÖDÜL KAZANAN ÇOK OYUNCULU – Her biri kendi özel silahlarına ve öldürme hareketlerine sahip çok sayıda özgün karakter sınıfından seçim yapın. Zengin ayrıntılara sahip haritalar ve çok çeşitli benzersiz çok oyunculu modlarla asla aynı şekilde iki kez savaşmayacaksınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı