Bakım - Temizlik

Ashampoo Registry Cleaner indir

Hemen İndir

Ashampoo Registry Cleaner Kayıt defteri programı indir, Windows kayıt defterini güncel hale getirir. Gereksiz veya hasarlı kayıt defteri girdileri güvenli ve kolay bir şekilde silinir. Kayıt defterindeki hatalı bağlantılar da onarılır. Ashampoo Registry Cleaner’taki gerçek zamanlı yedekleme maksimum güvenlik sunar ve Windows kayıt defterinin her zaman orijinal durumuna geri yüklenmesini sağlar.
Ashampoo Registry Cleaner indir
İşletim sisteminin kontrol merkezi olan Windows kayıt defteri, tüm sistem ayarlarını ve donanım ve yazılım ayarlarını kaydeder. Kayıt defteri düzenli olarak denetlenmez ve temizlenmezse, birçok sorun ortaya çıkabilir. Bu nedenle, bir sabit disk sürücüsü gibi Windows kayıt defteri düzenli olarak tutulmalıdır. Bir bilgisayarda meydana gelen en sık hatalardan bazıları hatalı bir kayıt defterine dayanabilir. Bu hatalardan bazıları, daha uzun bir çalışma ömrü ile giderek daha belirgin hale gelir, çünkü çalışma süresi ne kadar uzun olursa, PC’yi yavaşlatacak eski, gereksiz veya hasarlı girişlerin sayısı da o kadar fazla olur.

Kayıt defteri temizlendiğinde, kayıt defterine erişirken daha az bilgi işlem gücü nedeniyle işletim sistemi daha hızlı hale gelir. Ashampoo Registry Cleaner bu veritabanını tarar ve bu tamamen otomatik olanları silmek veya onarmak için hatalı veya bozuk bağlantıları tanımlar. Kullanımı kolay kullanıcı arayüzü ile program özellikle yeni gelenler için uygundur. Windows kayıt defteri hakkında ön bilgi gerekli değildir. Programın fonksiyonları ve özellikleri: Basit, sezgisel kullanıcı arayüzü. Optimize edilmiş arama algoritmaları. Gereksiz girişlerin tam otomatik olarak kaldırılması. Hatalı bağlantıların ve hasarlı girişlerin onarımı. Kullanıcının gizliliğini istila edebilecek kayıt defteri girdilerini arayın. Gerçek zamanlı yedekleme.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı