CD / DVD

Ashampoo MovieMenu indir

Hemen İndir

Ashampoo MovieMenu indir Tonlarca video veya film içeren DVD’ler oluşturmak her zaman yaptığımız bir şeydir ve bunları menü olmadan veya oldukça bütçeli bir şekilde kaydetmek sıkıcıdır ve arkadaşlarımızla ve ailemizle büyük bir izlenim bırakmaz.

Ashampoo Movie Menu, videolarınızı DVD ve Blu-ray’e yazmanın yanı sıra, görsel-işitsel dosyalarınızı çok daha profesyonel ve uygun bir şekilde sunmak için menüler oluşturur. Ashampoo Film Menüsü sayesinde, bir video diski oluşturabilir ve benzersiz bir menü ile çekici ve özel bir hediyeye dönüştürebilirsiniz.

Bir menü oluşturmak için çok çeşitli yüksek kaliteli (HD) seçeneklerden tatil, düğün veya doğum günü videolarınız için en iyi temayı seçmeniz yeterlidir. Temayı kendi tarzınızdan daha fazla vermek ve daha profesyonel görünmesini sağlamak için resimler, düğmeler veya metinlerle kişiselleştirebilirsiniz. Arka planda çalacak alt sayfalar ve film müzikleri bile ekleyebilirsiniz.

Ashampoo Movie Menu’nin en iyi özelliklerinden biri, video dosyalarınızın boyutlarını tek bir diske sığacak ve herhangi bir şeyi dışarıda bırakmak zorunda kalmayacak şekilde ayarlama yeteneğidir.

Ashampoo MovieMenu indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı