Disk Araçları

Ashampoo Magical Defrag 3 indir

Hemen İndir

Ashampoo Magical Defrag 3 Disk birleştirme programı indir, Zamanla, sabit diskler, yarım kalpli bakım nedeniyle parçalanır ve bu da önemli ölçüde ölçülebilir bir performans kaybına neden olur.

Bu, Ashampoo Magical Defrag 3’ün devreye girdiği yerdir. Kurulduktan sonra program, bilgisayar performansını etkilemeden arka planda görünmez bir şekilde çalışır ve sabit disklerinizi yalnızca bilgisayar boştayken birleştirir.

Sabit sürücüler , herhangi bir bilgisayarın ana darboğazlarından biridir. Son birkaç yıl içinde diğer bilgisayar bileşenlerinin yaşadığı büyük ilerlemeleri hesaba katarsak, hızları olması gerektiği gibi bir yol değildir. Ama yine de, sabit diskimize ne kadar çok bakarsak, bilgisayarımız o kadar iyi çalışır . Bu nedenle, sabit disklerimizi yeni ve ilginç bir çalışma şekline sahip bir program olan Ashampoo Magic Defrag gibi araçlarla birleştirmek çok önemlidir: her zaman arka planda çalışır.

Sabit sürücünüzü sorunsuz bir şekilde birleştirin
Bizim sabit diskler üzerinde dosya parçalama gerçekten uzmanlaşmış uygulamalar vasıtasıyla bunu önlemek için neden gerekli olduğunu olduğunu, herhangi bir bilgisayar performansını etkileyen bir sorundur. Ashampoo Magical Defrag indir , gerçekleşmesi gerektiğinde bile birleştirme işlemini iyice yapılandırmanıza olanak tanır . Normalde, bilgisayar hiçbir şey yapmadığında program çalışır, sadece ekran koruyucuyu başlatır ve birleştirmeye başlar.

Bu programın avantajlarından biri, görevlerin bizim seçtiğimiz saat ve günde başlayabilmeleri için günler önceden programlanabilmeleridir . Ayrıca, uyandığımızda veya eve döndüğümüzde her şeyin bitmiş olacağı için aynı anda birkaç görev yapılandırmak mümkündür.

Ashampoo Magical Defrag 3 indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı