Disk Araçları

Ashampoo HDD Control indir

Hemen İndir

Ashampoo HDD Control indir, Sabit diskler bilgisayarınızın uzun süreli hafızasıdır. Ve tıpkı hafızanız gibi, zamanla azalırlar. Parçalanmış dosya sistemleri daha uzun erişim sürelerine ve mekanik aşınma ve yıpranmaya kaçınılmaz olarak veri kaybına ve sürücü arızasına neden olur. Tüm sabit disklerin yaklaşık% 10’u üçüncü işletim yılında zaten yıpranmıştır.

Ashampoo HDD Control 3, bilgisayarınızın belleğini yavaşlatır. Erişim sürelerini azaltın, kaynak domuzlarını kaldırın, veri kaybını önleyin ve arıza belirtilerini erken tespit edin.
Arızaya karşı erken uyarı sistemi
Ashampoo HDD Control 3, sabit disklerinizi kalıcı olarak izler ve sürücülerinizin durumunu belirler ve entegre koruma, düzensizlik durumunda, istenirse e-posta yoluyla bile bildirim sağlar. Bu şekilde, sorunları başlangıçta tespit edebilir ve önemli verileri sonsuza dek kaybolmadan önce yedekleyebilirsiniz.
Daha kısa erişim süreleri
Sabit diskleriniz verileri kalıcı olarak okur ve yazar, bu da dosya parçalanmasına neden olur. Her dosya erişimindeki tüm parçaları toplamak zaman alır ve sabit diskinizin ömrünü kısaltır. Ashampoo HDD Control 3 bu tür parçaları yeniden birleştirir ve sürücülerinizin okuma hızını ve ömrünü artırır.

Ashampoo HDD Control indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı