CD / DVD

Ashampoo Burning Studio 2015 indir

Hemen İndir

Ashampoo Burning Studio 2015 Disk Yazıcı Program indir üzik disklerini kopyalamak, ses diskleri oluşturmak veya MP4 dosyaları ve fotoğraflar gibi mevcut videoları Blu-ray’a yazmak için ihtiyacınız olan her şeye sahip zengin özelliklere sahip ve güvenilir bir yazma yazılımıdır! Sezgisel arayüzü ile program, hızlı bir şekilde harika sonuçlar elde edecek yeni başlayanlar için de idealdir.

Verileri kolayca yazın
Desteklenen ortamlar, yeniden yazılabilir diskler dahil CD, DVD ve Blu-ray diskleri ve maksimum çok yönlülük için özelleştirilebilir yazma ayarlarıyla silme ve yeniden kullanma yeteneğini içerir.

Sınırsız müzik keyfi
Burning Studio FREE’nin müzik severler için sunabileceği çok şey var: CD’ler kolayca kopyalanabilir ve manuel dosya adlandırmalarını önlemek için otomatik şarkı ve albüm algılama ile sesleri çıkarılabilir. Çıktı formatları arasında çeşitli kalite ayarlarında MP3, WMA ve WAV bulunmaktadır.

Filmleri kopyalama ve yazma
Geleneksel ses CD’lerinin yanı sıra, ücretsiz yazılım MP3 veya WMA dosyalarını saatlerce dinleme keyfi üzerine saatlerce diske yazdırır. Dahili normalleştirme, ses tutarsızlıklarını dengelemeye yardımcı olur ve entegre ses çalar, şarkılarınızı önceden önizlemek için mükemmeldir.

Ashampoo Burning Studio 2015 indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı