Aksiyon

Arma 2 Tek Link indir – PC Oyunu Full

Hemen İndir

Arma 2 Oyununu indir 10 yıllık sürekli motor geliştirmeye dayanan ARMA II, dünyanın en gerçekçi savaş ortamına sahiptir. Gerçek dünya balistik ve yuvarlak sapma, malzeme penetrasyonu, gerçek zamanlı gündüz / gece döngüsü ve dinamik rüzgar, hava ve çevre etkileri özellikleri. Bir savaş ortamının simülasyonu çok etkilidir, motor dünyadaki gerçek orduların kullandığı eğitim simülatörlerinin temelini oluşturur.
ARMA II kurgusal eski Sovyet ‘Chernarus’ eyaletinde olmasına rağmen, oyun dünyası gerçek dünyanın 225 kilometrekarelik bir parçası! ARMA II’nin son derece ayrıntılı manzarası, kapsamlı coğrafi veriler kullanılarak modellenmiş, gerçek arazinin titiz bir faktörüdür. Bu yeniden yaratılmış bölge, muhteşem çevresel etkilerle hayat buluyor ve dinamik sivil yerleşimler ve vahşi yaşamla dolu. Vahşi hayvanlar atmosfer ormanlarında dolaşırken, Chernarus halkı hayatlarını savaşın parçaladığı sokaklarda yaşamaya çalışıyor.
27. ABD Deniz Seferi Birimi, bu üçüncü taksitte Bohemia Interactive’in Flashpoint * Operasyonu’nun yaratıcıları: Soğuk Savaş Krizi ve ARMA: Savaş Operasyonları’nın ödüllü PC savaş simülatörleri serisinde eski Sovyet ülkesine Chernarus’a konuşlandırıldı.
Kuvvet Keşif Ekibi ?? Ustura ?? ilk savaşanlar arasında. Bu seçkin beş kişilik ekip, sadece ülkenin kontrolü için değil, halkının kalpleri ve zihinleri için bir savaşta sıkışıp kalmış tavşan deliğinden aşağı düşmek üzeredir. USMC açık denizindeki gücün ve Rusların endişeyle kuzeyden izlemesiyle, risk daha yüksek olamazdı. Chernarus’un kaderi bir ustura kenarında dengelenmiştir …

Arma 2 Tek Link indir - PC Oyunu Full

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı