Güvenlik

Ardamax Keylogger indir

Hemen İndir

Ardamax Keylogger indir, virüsü, meşru Ardamax yazılımı kullanarak kullanıcıların tuş vuruşlarını kaydetmek üzere tasarlandığından, kötü niyetli aktiviteye neden olan bir programdır. Profesyonel süreçler için oluşturulmuş olmasına rağmen, siber kötü adamlar programdan hoşlandılar.
Ardamax Keylogger indir

Programı resmi sitesinden indirseniz bile, aracın tespiti zahmetli olabilir. Gizli Modu olduğundan dolandırıcı, programın etkinliklerini gizlemek ve tuş vuruşlarınızı kaydetmek için bu işlevi kullanır. En son sürümün maliyeti 60 € ‘dan fazladır ve yöneticinin hedeflenen sistemdeki her tuş vuruşunu görmesini, sohbetleri yakalamasını, görsel gözetimi kullanmasını ve hatta ses kaydetmek için mikrofonu kullanmasını sağlar. Ancak, program tespit edilmeden kurbanın bilgisayar etkinliğini gizlemeyi ve sessizce izlemeyi başarır.
Çoğu kişi casus yazılımları kendileriyle ilişkili olarak görmek istemedikleri bir şey olarak görseler de, sevdikleri kişilerin güvenliği ve güvenliği söz konusu olduğunda akıllarını hızla değiştirirler. Bu uzaktan kurulum keylogger, uzun zamandır sizi rahatsız eden sorulara cevap verebilecek bir izleme yazılımı türüdür.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı