Aksiyon

Araha: Curse of Yieun Island Full indir Tek Link PC Oyunu

Hemen İndir

Araha: Curse of Yieun Island Full indir Tek Link PC Oyunu

Araha: Curse of Yieun Island Full indir Tek Link PC Oyunu Araha: Curse of Yieun Island , bir hayatta kalma korku oyunudur. Kız kardeşini arayan ‘Çocuk’ olarak bir adadaki hastaneyi keşfedeceksiniz. Terk edilmiş hastaneden başlayarak, Sharman’ın kutsal alanını, dağın yamacındaki Mezarlığı ve daha fazlasını kapsayan lanetli adada yolculuk edeceksiniz. Hayaletlerden uzakta, hayatta kalmalı ve kız kardeşini bulmalısın!

Sinopsis

“Kardeşimi bulmalıyım!”

Oğlan, vefat eden kız kardeşinin kalıntılarını bulma yolculuğunda akıl almaz bir tehlikeyle karşı karşıyadır. Sayısız insanın kaybolduğu ve birkaç gün sonra ölü bulunduğu Yieun Adası, aynı zamanda ‘yeryüzündeki cehennem’ olarak da biliniyordu. Hala ürkütücü gizemler taşıyan ada, uzun süredir yerel halktan yasaklanmıştır.
Sen, Oğlan olarak, bu adayı çıplak ellerin ve tek başına bir el feneriyle keşfetmelisin. Yolda tüm ihtimalleri bir kenara bırakarak kayıp kız kardeşini bulabilir misin? Bu oyunu oynayarak sınırlarınızı zorlayabilirsiniz!

Oyun özellikleri

  • In Araha: Yieun Island Laneti , çeşitli hayaletler karşı karşıya gelecek. Aynı zamanda birçok farklı özelliği taşıyan “Kızgın ruhlar” veya “Hayaletler” olarak da adlandırılırlar. Bazen güvenli bir yer bulabilir veya onları kaybolmak için kaçabilirsiniz.
  • Bu oyun, Kore şamanizminin yönlerine dayanmaktadır. Bir şaman seni lanetli ada Ieundo’nun gizemlerine götürecek.
  • Oyunda terk edilmiş hastane, tapınak, mezarlık ve daha fazlasını içeren çeşitli haritalar yer alacak. Her yeri keşfedecek ve sorunları ve bulmacaları çözmek için araçları kullanacaksınız.
  • Eşyaların konumu ve hayaletlerin hareketi, oyunu her çalıştırdığınızda rastgele oluşturulur ve tahmin etmeyi zorlaştırır. bu oyundaki korkuyu en üst düzeye çıkaracaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı