Converter

AnyMP4 Video Converter Ultimate indir

Hemen İndir

AnyMP4 Video Converter Ultimate Video Dönüştürücü Program indir All-in-one Video Converter, 4K / 1080p HD videoyu 70x daha yüksek hızda 500+ formata dönüştürür, herhangi bir DVD disk / filmi popüler video ve ses formatlarına kopyalar, DVD’yi 1: 1 oranında iso / klasöre kopyalar, düzenler ve Full HD videoyu sıkıştırın, dahili medya oynatıcı ile herhangi bir video dosyasını oynatın ve ayrıca GIF video yapın.

DVD Rip ve Video Dönüştürme
Herhangi bir DVD diski / filmi kopyalamanızı ve MP4, AVI, MKV, MOV, MKV, WMV, WebM, M4V, FLV, RMVB, SWF, VOB, TS, M2TS, MTS, MXF, MPG, 3GP ve MP3, FLAC, WMA, OGG, AAC, ALAC, AIFF, M4R, vb gibi ses formatı. Video Converter bu güçlü DVD ile kolayca medya dosyanızın biçimini değiştirebilirsiniz.

4K / 1080p HD Video dönüştürme
Bu kusursuz 4K UHD Video Dönüştürücü, videoyu 4K / 2K UHD’ye ve 1080p, 720p, 480p gibi HD videolara dönüştürmeyi destekler ve HD / SD’den 4K, VP9, ​​4K H.265 / HEVC Video gibi 4K videolara dönüştürmeyi destekler (* .mp4), 4K H.264 / MPEG-4 AVC Video (* .mp4), 4K H.264 FLV Video, WebM-VP9 4K WebM Video (* .webm), AVCHD, MP4, AVI, MOV, MKV, WMV ve bunun gibi.

Herhangi bir DVD’yi ISO ve Klasöre kopyalayın
DVD filmini orijinal yapıya sahip ISO ve klasöre kopyalayabilirsiniz. Herhangi bir kalite kaybı olmadan, ses parçaları, menüler, bölümler, altyazılar ve tüm ses ve video parametreleri de dahil olmak üzere eksiksiz DVD yapısının tam kontrolü sizdedir.

Herhangi Bir Cihazı Destekleyin
İPhone 11/11 Pro / 11 Pro Max / XS / XS Max / XR / X / 8 / gibi herhangi bir ana cihaz, oyuncu veya oyun konsolunda kolay oynatmak için DVD kopyalama ve 4K / HD videoları herhangi bir formata dönüştürme yeteneğine sahiptir. 7 / 6s / 6 / SE, iPad, Samsung, HTC One, LG, Google Pixel XL, Huawei, Xiaomi, Motorola, Xbox 360, PS4, Wii, iMovie, Final Cut Pro, Adobe Premiere Pro, Avid Media Composer, 4K TV ve dahası.

AnyMP4 Video Converter Ultimate indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı