Converter

AnyMP4 PDF Converter Ultimate indir

Hemen İndir

AnyMP4 PDF Converter Ultimate PDF Dönüştürücü Program indir Üstün PDF dönüştürme yazılımı, herhangi bir PDF dosyasını Metin, Microsoft Word 2007/2010/2013 (* .docx), Zengin Metin Biçimi (* .rtf), Microsoft Excel 2007 ( * .xlsx), tamamen orijinal PDF kalitesinde Microsoft PowerPoint 2007 (* .pptx), ePub ve HTML. Böylece Kindle’daki PDF dosyalarını okuyabilir veya Microsoft Office araçlarıyla kolayca düzenleyebilirsiniz. PDF dosyalarını dönüştürmeden önce, yüklenen PDF dosyasını önizleme penceresinde önizleyebilir ve ayrıca doğrudan PDF okuyucu ile açabilirsiniz. Çok uygun.

PDF’yi JPEG, PNG, GIF, TIFF, BMP, PPM, TGA ve daha fazlasına dönüştürün
Çok yönlü PDF’den görüntü dönüştürme işleviyle PDF dosyalarını görüntü dosyalarına dönüştürebilirsiniz. Dönüştürülen resim formatları JPG, TIFF, JPEG, PNG, GIF, BMP, TGA, PPM ve JPEG2000 olabilir; bu, PDF dosyalarını nereye giderseniz gidin iPhone, iPad gibi herhangi bir cihazda tek bir görüntüde kolayca görüntülemenizi sağlar. Dahası, dönüştürülen görüntü dosyaları Adobe yazılımı veya diğer görüntü düzenleme araçlarıyla düzenlenebilir.

PDF Dosya Dönüştürme yazılımı
Bu güçlü PDF Dönüştürücü yazılımı, tanıma doğruluğunu ve hızını artırma, kararlılığı artırma ve orijinal net düzeni koruma işlevine sahip OCR teknolojisini benimser. OCR teknolojisi sayesinde, görüntü tabanlı belge dosyalarını dönüştürmede çok daha iyi bir etki elde edebilirsiniz. OCR ayarlarında Doğruluk, Dengeli veya Hız gibi tanıma modunu kendinize göre seçebilir ve doğruluğunu artırmak için çıktı dosyanız için daha fazla dil türü seçebilirsiniz.

Bu yazılım, tüm sayfalar ve kendi tanımladığınız sayfalar gibi çıktı sayfası aralığını seçmenizi sağlar. Geçerli sayfayı seçebilir ve “Aralık” seçeneğinde virgülle ayrılmış sayfa numaralarını veya sayfa aralıklarını girebilirsiniz. Ayrıca, çıktı biçimi ayarlarını kolayca belirleyebilirsiniz. Çıktı dosyası görüntü biçimindeyse, görüntü boyutunu, rengini ve diğer özel ayarları tanımlamanıza izin verilir; çıktı dosyası belge dosyasıysa, daha iyi bir deneyim için mizanpajı, metni, resmi ve diğer özel ayarları tanımlayabilirsiniz.

AnyMP4 PDF Converter Ultimate indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı