Converter

AnyMP4 DVD Ripper indir

Hemen İndir

AnyMP4 DVD Ripper Dönüştürme Programı indir DVD’yi MP4 / AVI / WMV / MOV / MP3 gibi videolara 30X daha hızlı kopyalayın. DVD filmini PC yerel sürücüsüne kaydetmek istiyor musunuz? DVD diski kolayca zarar görebilir ve DVD diskini her zaman ve her yerde oynatmak çok uygun değildir. Bu yüzden iPhone / iPad / iPod, Samsung, LG, HTC ve daha fazlası gibi herhangi bir dijital cihazda oynatmak için DVD’yi videoya kopyalamanız önerilir. AnyMP4 DVD Ripper, güçlü bir DVD Ripping yazılımı, DVD filmini çeşitli popüler video ve ses formatlarına kopyalamanıza yardımcı olur.

DVD’yi popüler video ve ses dosyasına kopyala
DVD’yi kolayca MP4, MKV, AVI, MOV, WMV, FLV, M4V, TS, DivX, WebM, 3GP ve diğer 4K / 1080p / 720p video formatlarına dönüştürebilir ve daha sonra DVD’yi bilgisayara yedekleme için kaydedebilirsiniz. Buna ek olarak, AnyMP4 DVD Ripper, DVD’den ses parçası çıkarmanıza ve MP3, WAV, WMA, AAC, M4A, ALAC, FLAC, OGG ve daha fazlası gibi tercih ettiğiniz ses formatına dönüştürmenize yardımcı olabilir.

İOS / Android cihazda oynatmak için DVD diski kopyala
Bu DVD Ripper yazılımı önceden tanımlanmış birçok çıktı profiliyle tasarlanmıştır. İPhone 11/11 Pro / 11 Pro Max / XS / XS Max / XR / X / 8/7 Plus / 7 / 6s Plus / 6s / 6 Plus / 6, iPad Pro gibi çoğu taşınabilir iOS ve Android cihazı son derece destekliyor / Air 2 / mini 4 / Yeni iPad Pro, iPod touch, Samsung Galaxy 7/6/5, LG G5, Sony, HTC, Moto, Xiaomi, HUAWEI, Microsoft Surface Book, Xbox 360, PS3, Wii ve diğerleri. DVD filmleri akıllı telefonunuzda veya tabletinizde kolayca izlemenizi sağlar. DVD kopya korumalı veya kendi kendini yazdırmış olsun, filmi dijital cihazlarınız için kopyalamak için bu DVD Ripper’ı kullanabilirsiniz.

AnyMP4 DVD Ripper indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı