CD / DVD

AnyMP4 DVD Copy indir

Hemen İndir

AnyMP4 DVD Copy indir AnyMP4 DVD Copy, DVD’nizi Windows 10 / 8.1 / 8/7 / Vista / XP’de sabit sürücüye yedeklemenizi sağlayan mükemmel bir yazma programıdır. DVD’nizi ISO dosyası veya DVD klasörü olarak süper hızlı bir şekilde PC’nizin sabit diskine kopyalayıp kaydedebilirsiniz. Bu yazılım bir yedekleme oluşturmanıza ve DVD içeriğini güvende tutmanıza olanak tanır. Bu yöntem avantajlıdır, çünkü gelecekte ISO dosyasını veya DVD klasörünü DVD’ye yazıp oynatabilirsiniz.

ISO görüntü dosyasını veya DVD klasörünü boş DVD diskine kopyalayın
Bu DVD Kopyalama programı ile DVD / ISO görüntü dosyanızı / DVD klasörünüzü DVD-5 – DVD-5 diskleri, DVD-9 – DVD-9 diskleri gibi boş bir DVD diskine klonlayabilirsiniz: yedek DVD oluşturabilir ve kaydedebilirsiniz. Ardından DVD içeriğini istediğiniz zaman ve her yerde bir DVD Oynatıcı ile oynatabilirsiniz. Bu arada, bu yazılım DVD-9’u DVD-5 disklere yüksek kalitede sıkıştırabilir.

Birden fazla ayar ve düzenleme işlevi mevcuttur
PC’den DVD’ye veya DVD’den DVD’ye bakılmaksızın, DVD Copy bundan en iyi şekilde yararlanmak için çeşitli ayarlar sunar. Genel olarak, kaynak ve çıkış videosunu karşılaştırmak için ayarları ve yedeklemeyi önizleyebilirsiniz. İstediğiniz görüntüyü ekran görüntüsü olarak yakalayabilir ve bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Ana filmi yalnızca DVD diskinde kopyalamak istiyorsanız, bu yazılımı kullanarak tüm belirli ayarları, tanıtımları, fragmanları ve AD’leri aynı anda klonlamadan ana filmi seçmek ve kopyalamak için kullanabilirsiniz. Bu arada, ses parçasını ve altyazıyı seçebilir, menüyü istediğiniz gibi kaldırabilir veya atlayabilirsiniz.

AnyMP4 DVD Copy indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı